سیستم‌های XPT هیترا در دهکده المپیک ریو
شرکت چینی «Hytera» به طور اختصاصی و انحصاری سیستم‌هــــای ارتباطـــات رادیویی تراکنینگ دیجیتالی DMR مبتنی بر XPT را در دهکده المپیک ریو ۲۰۱۶ نصب و راه‌اندازی کرد تا در بازی‌های تابستانه این دوره استفاده شوند. هایترا، تنها تأمین‌کننده شبکه رادیویی ارتباطی درون دهکده المپیک ریو است.

دهکده المپیک ریو در منطقه بارا دا تیجوکا در جنوب شهر ریودوژانیرو برزیل واقع شده است و نزدیک به ۱۸ هزار ورزشکار به همراه کادر فنی و مدیریتی در زمان بازی‌ها در ۳۶۰۴ اتاق آپارتمانی و هتل اقامت دارند. شرکت هایترا برای ارتباطات میان این دهکده و محل‌ اقامت این ورزشکاران، دو دکل بزرگ UHF در بالای دو ساختمان بلند دهکده نصب کرده است. این سیستم به طور کامل ارتباطات ۸۰۰ دستگاه رادیویی دستی را پشتیبانی می‌کند که برای نیروهای مدیریت و اجرایی، پذیرایی، میزبانی، نظافت و امنیتی استفاده می‌شوند. همچنین برخی از شرکت‌ها و سازمان‌های محلی درگیر با المپیک از این سرویــس رادیویی بهره می‌گیرند. 

مطلب پیشنهادی

از بازی‌های المپیک باید چه درس‌های موفقیتی بیاموزیم؟

دیلان لیو، مدیر بازاریابی بین‌المللی شرکت ارتباطات هایترا درباره این پروژه می‌گوید: «بسیار خوشحالم که بخشی از این بازی‌ها هستیم. سیستم XPT و ترمینال‌های سری PD6 به طور کامل برای مدیریت دهکده و پوشش کامل ارتباطات روزانه نصب شده‌اند.» دیلان لو به شریک هایترا در این پروژه اشاره می‌کند و می‌گوید: «شرکت مخابراتی Riedel Communications به طور کامل و پیشرفته‌ای این سیستم‌ها را در محل بازی‌های المپیک ریو مستقر کرده است تا مطمئن باشد همه‌چیز به خوبی کار خواهد کرد.» چندین شرکت بزرگ مخابراتی مانند هایترا و Riedel، سیستم‌ها و سرویس‌های بسیار پیشرفته‌ای برای بازی‌های المپیک ریو امسال نصب کرده‌اند تا این رویداد با کیفیت بسیار خوبی برگزار شود.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال