واتس‌اپ 2019 با ویژگی‌های جدید به‌زودی از راه می‌رسد
در به‌روزرسانی بعدی واتس‌اپ پیام‌ها را بر اساس فرمت آن‌ها جستجو کنید
از چند سال پیش تا به‌امروز، توسعه‌دهندگان یکی از شناخته‌شده‌ترین و پرکاربردترین اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی، واتس‌اپ، به‌سختی تلاش می‌کنند تا بهترین امکانات و قابلیت‌ها را به‌این پیام‌رسان اجتماعی اضافه کنند و آن‌را به یک اپلیکیشن کامل و فوق‌العاده تبدیل کنند. حالا طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده پیام‌رسان اجتماعی واتس‌اپ به یک ویژگی جدید و کاملا کاربردی مجهز شده است.

به‌گزارش منبع خبری WABetaInfo، این ویژگی هنوز در اختیار هیچ کاربری قرار نگرفته، اما طبق معمول اول از همه روی نسخه‌های بتای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS ارائه می‌شود. با اضافه شدن ویژگی جدید به پیام‌رسان واتس‌اپ می‌توانید پیام‌ها را بر اساس نوع آن‌ها جستجو کنید: عکس‌ها، گیف‌ها، لینک‌ها، فیلم‌ها، اسناد و فایل‌های صوتی.

علاوه بر این، مشهورترین و پرکاربردترین اپ پیام‌رسان دنیا یعنی واتس‌اپ می‌تواند حتی پیش از جستجو تعداد پیام‌های هر فرمت را برای شما مشخص کند. وقتی نوع پیام انتخاب شد، اپلیکیشن واتس‌اپ یک پیش‌نمایش از پیام را به‌شما نشان می‌دهد تا نیازی به باز کردن مکالمات برای اطلاعاتی که مدنظر دارید نداشته باشید.

همراه با فرمت پیام، می‌توانید برای رسیدن به نتایج دقیق‌تر کلمات دیگری را وارد کنید. به‌نظر می‌رسد که جستجو برای پیام‌های صوتی محدودیت بیشتری نسبت به‌سایر پیام‌ها داشته باشد چرا که این پیام‌رسان شبکه اجتماعی هیچ پیش‌نمایشی از آن چه که ضبط شده را نشان نمی‌دهد.

ویژگی جدید اپ واتس‌اپ دارای تاریخچه جستجو خواهد بود که می‌تواند در هر زمانی پاک شود. بنابراین باید گفت که واتس‌اپ 2019 در به‌روزرسانی جدید خود با بهینه‌سازی‌های متعددی همراه است. از دیگر قابلیت‌های جدید این پیام‌رسان محبوب می‌توان به "مود تاریک" و سیستم دعوت برای پذیرش یا رد پذیرش پیوستن به گروه‌ها اشاره کرد.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال