به‌روزرسانی جدید مایکروسافت نیامده دردسرساز شد
مراقب باشید! به‌روزرسانی اکتبر ویندوز 10 فایل‌های شما را از روی سیستم پاک می‌کند
یکی از نکات منفی بسته‌های به‌روزرسانی ویندوز 10 ریستارت شدن خودکار سیستم بدون اراده کاربر است. اما به‌روزرسانی تازه ویندوز 10 با یک مشکل جدی همراه است: پاک کردن فایل‌های کاربران از روی سیستم. بله، درست متوجه شدید. به‌روزرسانی تازه مایکروسافت برای ویندوز 10 می‌تواند فایل‌های کاربران را پاک کند.

shabake-mag.jpg

چند روز پیش مایکروسافت وصله به‌روزرسانی تازه‌ای را بیرون داد که در همان ابتدای کار دردسرساز شد. برخی از کاربران با صفحه بدنام آبی مرگ روبرو شدند که البته مایکروسافت علت بروز این مورد را مشکلات انتشار اعلام کرد.

همان‌طور که در جریان هستید مایکروسافت خود را آماده انتشار آپدیت مهم و عظیم دیگری برای ویندوز 10 می‌کند که قرار است در ماه جاری میلادی منتشر شود. به‌روزرسانی کریتورز پاییز قرار است با بهینه‌سازی‌های متعدد در زمینه طراحی و البته بهینه‌سازی‌هایی در دل نرم‌افزار همراه باشد.

آن‌طور که پیش از این اعلام شد، مایکروسافت روز سه شنبه هفته گذشته به‌روزرسانی تازه‌ای را برای آخرین سیستم‌عامل خود منتشر کرد که به‌آن به‌روزرسانی اکتبر گفته می‌شود و تغییرات زیادی به‌خصوص در حوزه موارد امنیتی سیستم‌عامل صورت گرفته است.

اما به‌گفته برخی از کاربرانی که این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اند مشکلات عمده‌ای در آن دیده می‌شود که مهم‌ترین آن پاک کردن فایل‌ها و اسناد کاربران است.

انتقادات و شکایات از این آپدیت جدید در پلتفرم مشهور اجتماعی ردیت ابعاد بسیار گسترده‌ای پیدا کرده است. هنوز مشخص نیست که علت بروز این مشکل چیست و مایکروسافت هم در این خصوص سکوت کرده است.

اما بدون شک، این باگ جدید به هیچ‌عنوان پذیرفتنی نیست و مایکروسافت باید هرچه زودتر واکنش نشان دهد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟