iOS 11 روش اسکن اسناد را ساده می‌کند
چگونه در آیفون با اپ Notes اسناد را اسکن کنیم؟
تا پیش از این، کاربران آیفون برای اسکن مدارک و اسناد و ذخیره آن‌ها در فرمت دیجیتال بر روی گوشی چاره‌ای جز نصب اپ‌های طرف سوم نداشتند. اما، با انتشار iOS 11، این کاربران می‌توانند با استفاده از اپ تعبیه شده Notes اسنادشان را اسکن کنند.

با این‌که، هنوز هم ویژگی‌های بسیاری از این اپ‌های طرف سوم بیشتر از اپ Notes اپل در iOS 11 است، اما اگر تمام کاری که می‌خواهید انجام دهید دیجیتالی کردن یک فرم ساده است، اپ Notes بهترین برنامه برای شماست.

مطلب پیشنهادی

چگونه به‌کمک اپلیکیشن پیامک‌های اسپم را روی آیفون بلاک کنیم؟ + لینک دانلود

برای شروع، اپ Notes را بر روی گوشی آیفون خود باز کنید و روی دکمه New Note که در گوشه راست پایین صفحه قرار دارد ضربه بزنید. علاوه بر این، می‌توانید به‌جای باز کردن یک فایل جدید اسناد فعلی‌تان را به فایل Note موجود وارد کنید.

حلا روی آیکون پلاس ضربه بزنید.

وقتی منوی جدید روی نمایشگر ظاهر شد گزینه "Scan Documents" را انتخاب کنید.

در این مرحله، صفحه دوربین ظاهر می‌شود تا فایل‌تان را داخل فریم تنظیم کنید. یک جعبه زرد رنگ سند شما را هایلایت می‌کند و سپس‌ به‌صورت خودکار آن‌را برای شما اسکن می‌کند.

برای غیرفعال کردن شاتر خودکار، گزینه "Auto" در گوشه بالا سمت راست صفحه را انتخاب کنید تا آن‌را روی حالت دستی بگذارید.

هم‌چنین، می‌توانید تنظیمات دیگر مانند رنگ سند و فعال یا غیرفعال بودن فلش را انتخاب کنید.

وقتی اسکن اولین فایل تمام شد، در صورت وجود استاد بیشتر می‌توانید به اسکن ادامه دهید. در غیر این‌صورت، "Save" را انتخاب کنید.

در این‌جا، به نقطه‌ای برگشت داده می‌شوید که سند اسکن شده وارد خواهد شد. روی "Done" در گوشه بالا، سمت راست صفحه ضربه بزنید تا سند ذخیره شود.

وقتی به صفحه اصلی برگردید، نوت جدید را در لیست خواهید دید. در کنار آن، یک تامبنیل از استاد اسکن شده هم قرار دارد. توجه داشته باشید که Notes قادر به‌خواندن متن فایل اسکن شده توسط OCR نیست. برای این‌کار به یک اپ قوی‌تر نیاز دارید.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز