پایان ماراتن تکنسین‌ها
نفرات برتر دومین المپیاد تکنسین‌های ایران معرفی شدند
21 فروردين 1396
مراسم اختتامیه دومین دوره المپیاد تکنسین‌های ایران روز دوشنبه ۲۱ فروردین ماه در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد. در این مراسم که مدیران شرکت سامسونگ ایران، روسای سازمان فنی‌وحرفه‌ای و جمعی از شرکت‌کنندگان المپیاد حضور داشتند، از نفرات برتر دومین المپیاد تکنسین‌های ایران تجلیل شد.

دومین المپیاد تکنسین‌های ایران همانند دوره گذشته  با همکاری شرکت سامسونگ و سازمان فنی‌وحرفه‌ای در دو مرحله نظری و عملی و در چهار گرایش موبایل و تبلت، لوازم خانگی (یخچال، ماشین لباسشویی)، دستگاه‏‌های تهویه مطبوع (کولر گازی)، لوازم صوتی و تصویری (تلویزیون و سینمای خانگی) برگزار شد. این المپیاد در اوایل دی‌ماه ۹۵ با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

در مراسم اختتامیه دومین المپیاد تکنسین‌های ایران با اهدای جوایزی از نفرات برتر تقدیر شد. نفرات اول تا سوم هر گرایش به ترتیب ۳۰، ۲۰ و ۱۰ سکه بهار آزادی دریافت کردند. همچنین ۱۲ تکنسین برتر این المپیاد برای کسب‌ تجربیات بیشتر و آشنایی با فضای رقابت‌های جهانی به عنوان بازدیدکننده به چهل‌وچهارمین دوره مسابقات جهانی مهارت اعزام خواهند شد که سال ۲۰۱۷ در ابوظبی امارت برگزار می‌شود.

دومین المپیاد تکنسین‌های ایران با معرفی ۱۲ تکنسین برتر در ۴ رشته به کار خود پایان داد. براین اساس، در گرایش تهویه مطبوع هوا علی اکبر حاجی حاتم‌لو از تهران، علی مرادی از تهران و سید سامان حسینی از کردستان به ترتیب مدال‌ طلا، نقره و برنز را کسب کردند. در گرایش لوازم خانگی؛ اسماعیل علیرضانژاد گوهردانی از گیلان، محمد تقی نقیئی از خراسان رضوی و ایمان پاک از لرستان. در گرایش موبایل و تبلت؛ مهدی گلی از سمنان، محسن کاوه باغبادرانی از اصفهان، نادر هراتی از خراسان رضوی و در گرایش لوازم صوتی و تصویری؛ محمد امین ابراهیمی از فارس، جعفر دلداده پیرانفر از تهران و احسان مشکواتی از تهران به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

 

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال