انتخاب ۵ سفیر برند
20 شهريور 1395
مسابقه بزرگ اینستاگرامی سونی: اکسپریا ایکس ببرید و سفری هیجان‌انگیز را تجربه کنید
گروه سونی موبایل ایران می‌خواهند مسابقه اینستاگرامی با عنوان «سفیرشو» و هشتک Safirsho# برگزار کند و ۵ برنده اول ضمن دریافت اسمارت‌فون سونی اکسپریا ایکس؛ می‌توانند به سفری هیجان‌انگیز بروند و از زیبایی‌های کشور ایران لذت ببرند.

shabake-mag.jpg

سونی موبایل ایران اعلام کرد با برگزاری مسابقه‌ی بزرگ اینستاگرامی Safirsho# پنج سفیر برند انتخاب می‌کند. ۵ نفر اول به عنوان سفیر سونی موبایل ۵ گوشی اکسپریا ایکس جایزه می‌گیرند و به سفری هیجان‌انگیز خواهند رفت؛ و ۵ نفر دوم ، اکسپریا ایکس جایزه خواهند گرفت.

شرایط مسابقه بدین ترتیب است که علاقمندان باید به یکی از فروشگاه ‌ای منتخب که برای این مسابقه تعیین شده، مراجعه نموده، نشان ایکس را از فروشنده دریافت کرده و عکسی خلاق همراه با نشان X بگیرند؛ عکس گرفته شده را با Safirsho# روی صفحه شخصی خود به اشتراک  بگذارند.(لازم است که صفحه شخصی کاربر از حالت Private  خارج شده باشد.) خانم مهسا نعمت و آقایان خدایار آهی و فرشید عسکری به عنوان هیات داوران از بین تمامی عکس های گرفته شده ۱۰ برنده‌ی کمپین بزرگ Safirsho# را بر پایه‌ی میزان خلاقیت انتخاب می نمایند.

هر یک از این پنج برنده به عنوان سفیر برند سونی موبایل یک عدد گوشی اکسپریا ایکس نیز به عنوان جایزه دریافت کرده و در طی سفر، زیبایی‌های کشور عزیزمان را با امکانات این گوشی‌ها و از زاویه‌ی دید Xperia X خود به تصویر خواهند کشید. تصاویر شگفت‌انگیز این سفرها که برندگان، با هوشمندترین دوربین تلفن هوشمند در جهان با فوکوس خودکار پیش‌بینی‌کننده، طی سفرهایشان گرفته‌اند، در صفحه اینستاگرام رسمی سونی موبایل SonyXperiaFarsi با ذکر نام عکاس به اشتراک گذاشته خواهد شد.

مسابقه‌‌ی بزرگ Safirsho# از تاریخ شنبه 20 شهریورآغاز می‌شود و در تاریخ 2 مهر به پایان میرسد. فهرست فروشگاه‌های منتخب برای این پروژه را در این لینک بیابید و یا به بیوگرافی صفحه اینستاگرام Sonyxperiafarsi مراجعه کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟