17 فروردين 1400
معرفی و ساعت پخش سریال‌های ماه رمضان 1400
سیمای جمهوری اسلامی ایران هر ساله به مناسبت‌های مختلف سریال‌های مناسبتی از شبکه‌های مختلف برای پر کردن اوقات بینندگانش پخش می‌کند. ماه مبارک رمضان هم از این امر مستثنی نیست و پخش سریال‌های مناسب ماه رمضان در دستور کار تلویزیون قرار دارد. در این مطلب سریال‌های شبکه های مختلف به مناسبت ماه مبارک رمضان 1400، ساعت پخش و موضوع کلی آنها را ببینید.

سریال مناسبتی ماه رمضان از شبکه یک

سریال احضار

« سریال احضار» به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید برای ماه رمضان 1400 در مرکز سیمافیلم تهیه و تولید می‌شود.

 با انجام  80 درصد از تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «دعوت نحس»، مراحل فنی هم‌زمان در حال انجام است تا مجموعه برای پخش در ماه رمضان 1400 از شبکه یک سیما آماده شود. همچنین نام این مجموعه به «احضار» تغییر کرده است.

خلاصه داستان سریال احضار

 مائده و زهره دختر عمه و دختر دایی یکدیگر هستند. آنها همراه با 2 تن از دوستان خود، سوسن و شکیبا، برای یک سفر تفریحی عازم شمال شده‌اند. گرچه هر چهار نفر ظاهرا از دوستان صمیمی یکدیگر هستند اما یکی از آنها نسبت به مائده حسادت می‌ورزد و دل خوشی از او ندارد. این سفر بهانه‌ای می‌شود تا کینه‌ورزی‌های او برملا شود. با پیوستن محسن خواستگار قبلی مائده به این جمع حوادثی رقم می خورد که زندگی و سرنوشت مائده و زهره را دگرگون می‌ کند.

تماشای آنلاین سریال احضار

بازیگران سریال احضار

در این مجموعه آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی و میلاد میرزایی بازی دارند و به گروه بازیگران افسانه چهره‌آزاد، على دهکردى، خیام وقار کاشانى، درسا بختیار، غزال نظر و صالح میرزاآقایى نیز اضافه شدند.

زمان پخش و تکرار سریال احضار در ماه رمضان 1400 

  • سریال احضار در ایام  ماه رمضان 1400 هرشب ساعت 22:15 بروی آنتن شبکه 1 می‌رود، تکرار آن ساعت ساعت --- بامداد، 0:00 صبح و حوالی ساعت --- (ظهر) می‌باشد.

سریال مناسبتی ماه رمضان از شبکه دو

سریال بچه مهندس 4

سال گذشته برای بار دوم فصل دیگری از "بچه‌مهندس" روی آنتن رفت که بازتاب‌های خوبی هم از خودش به جا گذاشت.

ماجرای کوادکوپتر و جواد جوادی و کلی اتفاقِ جوانانه که باعث شد گروه این سریال البته بدون علی غفاری کارگردان سه فصل قبلش دوباره وارد کارزار رقابت سریال‌های رمضانی شود.

این بار البته با حاشیه‌ای از جنسِ کنار گذاشتن بازیگر نقش اول خود یعنی روزبه حصاری! احمد کاوری به عنوان کارگردان جدید و همکارانش این روزها کماکان در حال تصویربرداری‌اند اما بنابر پیگیری از شبکه دو، حضور این سریال در کنداکتور رمضان، قطعی است. 

بازیگران سریال بچه مهندس 4

تماشای آنلاین سریال بچه مهندس 4

زمان پخش و تکرار سریال بچه مهندس 4 در ماه رمضان 1400 

  • سریال بچه مهندس 4 در ایام  ماه رمضان 1400 هرشب ساعت 21:30 بروی آنتن شبکه 2 می‌رود، تکرار آن ساعت --- بامداد، 0:00 صبح و حوالی ساعت --- (ظهر) می‌باشد.

سریال مناسبتی ماه رمضان از شبکه سه

سریال یاور

جدیدترین اثر سعید سلطانی به نام "یاور" با داریوش ارجمند و دیگر بازیگرانش در شرقِ تهران به فیلمبرداری‌اش ادامه می‌دهد تا به رقابت رمضانی تلویزیون راه پیدا کنند. 

براساس اطلاعات به دست آمده، مجموعه 30 قسمتی "یاور" ملودرامی اجتماعی است که قسمت‌های معمایی و تِم جوانمردی دارد و به صورت فشرده کار را جلو می‌برند.

 داریوش ارجمند  نقش اصلی یعنی "یاور" را برعهده دارد.

تماشای آنلاین سریال یاور

زمان پخش و تکرار سریال یاور در ماه رمضان 1400 

  • سریال یاور در ایام  ماه رمضان 1400 هرشب ساعت  20:45 بروی آنتن شبکه 3 می‌رود، تکرار آن ساعت ساعت --- بامداد، 0:00 صبح و حوالی ساعت --- (ظهر) می‌باشد.

سریال مناسبتی ماه رمضان از شبکه پنج

 سریال رعد و برق

سریال «رعد و برق» به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داوود هاشمی با تصویربرداری در استان‌های لرستان، خوزستان، گلستان و تهران، قرار است در ایام ماه مبارک رمضان راهی آنتن شبکه پنج سیما شود. 

«رعد و برق» پنجمین سریال تلویزیونی است که بهروز افخمی آن را کارگردانی می‌کند و روایتی از مناطق سیل زده‌ای است که نوروز سال گذشته درگیر سیل شدند.

بازیگران سریال رعد و برق

محمد فیلی، مهران رجبی، شهین تسلیمی، مختار سائقی، شهرام قائدی، مهدی زمین پرداز، مرتضی کاظمی، نیوشا مدبر، مریم عبادی، سیما محمدی، مزدک رستمی، حسن اسدی، ویدا موسوی، سپیده موسوی، امیر موسوی، ابراهیم یوسفی، مجید درستی و... از جمله بازیگرانی‌اند که جلوی دوربین این سریال رفته‌اند.

تماشای آنلاین سریال رعد و برق

زمان پخش و تکرار سریال رعد و برق در ماه رمضان 1400 

  • سریال رعد و برق در ایام  ماه رمضان 1400 هرشب ساعت 23 بروی آنتن شبکه 5 می‌رود، تکرار آن ساعت ساعت --- بامداد، 0:00 صبح و حوالی ساعت --- (ظهر) می‌باشد.

1607870047_0.gif

ایسوس

نظر شما چیست؟