زمان و ساعت پخش و تکرار سریال گاندو از شبکه 3 سیما
09 تير 1398
این شب‌ها سریال جنجالی و پرمخاطبی به نام گاندو به کارگردانی جواد افشار از شبکه 3 سیما پخش می‌شود. در زمان پخش سریال گاندو بسیاری از کسانی که شاید موضوعات تکراری سریال های تلویزیون برایشان دیگر جذاب نبود وقتی را برای دنبال کردن داسنان این سریال اختصاص می‌دهند. خلاصه سریال گاندو بازیگران و زمان و ساعت پخش سریال گاندو و زمان پخش تکرار سریال گاندو را در ادامه مطلب ببینید.

ساعت پخش سریال تلویزیونی گاندو شبکه سه سیما

  • ساعت پخش سریال گاندو: 20:45
  • ساعت تکرار سریال گاندو: 1:20 بامداد، 9:30 صبح، 14 بعد از ظهر

زمان و ساعت پخش و تکرار سریال گاندو از شبکه 3 سیما

درباره سریال گاندو

سریال تلویزیونی گاندو در 30 قسمت 45 دقیقه ای تهیه شده است. سریال گاندو یک مجموعه ضدجاسوسی است و فیلمنامه این سریال براساس مستندات و وقایع تاریخی که در کشور رخ داده به نگارش درآمده است. قسمت‌های مهمی از سریال گاندو  در خارج از ایران روایت شده و سکانس‌های مربوط به دو سه کشور در ترکیه و در شهر‌های استانبول و همچنین آنتالیا تصویربرداری شده است. همچنین بازیگران دو تابعیتی و یا ناشناخته و ترک در سریال گاندو حضور دارند.
در سریال گاندو فرم و ساختار جهانی آثار جاسوسی، با موضوعات بومی و داخلی در هم آمیخته شده است. در همان قسمت اول سریال گاندو دیدیم که ماموران امنیتی در یک عملیات پیچیده اقدام به دستگیری یک آقازاده کردند که عامل نفوذی در حوزه اقتصادی بود.
زمان و ساعت پخش و تکرار سریال گاندو از شبکه 3 سیما

بازیگران سریال گاندو

داریوش فرهنگ، وحیدرهبانی، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی‌ها، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، نگارعابدی، خسرو شهراز، پندار اکبری، عرفان ابراهیمی، مجیدنوروزی، علی افشار، اتابک نادری، نیلوفر شهیدی، محمدجواد طاهری، جمشید جهانزاده، بهزاد رحیم خانی، فلیپ ساپرکین، فرشته آلوسی، سارا محمدی، میثم ولیخانی، مصطفی سلطانی، یاسمین پیداودی، آیدا جعفری، ناره گرگوریان، بهامین تورانی بازیگران اصلی سریال گاندو هستند
همچنین سریال گاندو با حضور کامبیز دیرباز، محمدرضا شریفی‌نیا، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، سوگل طهماسبی، کمند امیرسلیمانی، صالح میرزا آقایی و فرهاد قائمیان تصویربرداری شده است. 

سریال گاندو از زبان کارگردان

جواد افشار، کارگردان سریال گاندو در سخنانی درباره جذب مخاطب از طریق صحنه‌های درگیری اظهار کرد: این مسئله یکی از نگرانی‌های من بود، زیرا در این ژانر مخاطب عادت دارد صحنه‌های درگیری را مشاهده کند. وقتی به فیلمنامه بیشتر ورود کردم، متوجه شدم لزوماً با ایجاد صحنه‌های درگیری نمی‌توان سریال را برای مخاطب جذاب کرد و به همین جهت به سراغ تعلیق‌های پنهان رفتیم که در داستان را جذاب و دلهره ایجاد کند.
کارگردان سریال گاندو با بیان اینکه نام سریال در راستای تعلیق داستان است، عنوان کرد: گاندو به معنای شکارچی کمینگر است. گاندو تمساح پوز کوتاه ایرانی است که در منطقه سیستان و بلوچستان زیست می‌کند. ویژگی مهم این حیوان این است که مدت‌ها کمین می‌کند. این ویژگی در فیلم هم برای جاسوس‌ها و هم برای ضد جاسوس‌ها به کار می‌رود.
او همچنین بیان کرد: بازیگران سریال گاندو با بازی خوب‌شان و حس و حالی که کاراکترها ایجاد کردند، باعث شدند، این مجموعه بتواند به جایگاهی که امروز دارد، برسد.

ماجرای سانسور سریال گاندو

جواد افشار کارگردان سریال تلویزیونی گاندو در گفتکو با تسنیم درباره ماجرای سانسور‌های قسمت سیزدهم و حذف برخی واژه گفت: من از مدیران ارشد سازمان صداوسیما و دولتی‌ها دعوت می‌کنم سعه‌صدر داشته باشند که هم به نفع نظام و هم افراد و اشخاص است. سریال گاندو یک مطالبه مردمی به حق است که اتفاقاً شفاف‌سازی می‌کند نه به دلیل اینکه به کسی برچسب بزند و کسی را زیر سوال ببرد.
ما می‌گوییم هر فرد و هر شخصی باید پاسخگوی عملکرد خودش باشد. بنا نیست هیچ مقام ارشدی تاوان عملکرد فلان اقوام و فامیل خود را بدهد. یعنی اینکه قرار نیست خدایی ناکرده برادر و فرزند من یک جرم و فسادی کرده باشند و من تاوان آن را بدهم. اتفاقاً اگر شفاف‌سازی انجام شود اگر فردی از خانواده من چنین خلافی انجام دهد نه تنها این کار تأیید نمی‌شود بلکه آن را محکوم هم کرده‌ایم. به خصوص وقتی پایِ جاسوسی و خیانت به وطن، به میان می‌آید.

​گالری عکس سریال گاندو

زمان و ساعت پخش و تکرار سریال گاندو از شبکه 3 سیما
زمان و ساعت پخش و تکرار سریال گاندو از شبکه 3 سیما
زمان و ساعت پخش و تکرار سریال گاندو از شبکه 3 سیما
زمان و ساعت پخش و تکرار سریال گاندو از شبکه 3 سیما
زمان و ساعت پخش و تکرار سریال گاندو از شبکه 3 سیما
زمان و ساعت پخش و تکرار سریال گاندو از شبکه 3 سیما

 

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال