امشب آخرین فرصت ثبت نام مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد سال 98
29 خرداد 1398
دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد مهلت ثبت نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 98 این دانشگاه ساعت 24 امشب چهارشنبه 29 خرداد پایان می‌یابد. داوطلبان به منظور ثبت نام برای ثبت نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 98موظفند به سامانه www.azmoon.org مراجعه کنند.

 داوطلبان به منظور ثبت نام برای شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 98 موظفند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org به ازای هر رشته/گرایش مجاز به منظور حضور در جلسه مصاحبه مبلغ 920 هزار ریال پرداخت و ثبت‌نام کنند.
به اطلاع تمام داوطلبانی که موفق به رسیدن به مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند، می‌رساند که در سال جاری تمام مصاحبه‌های دوره دکتری تخصصی به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.
آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند رشته گرایش در واحدهای دانشگاهی در سطح کشور حد نصاب نمره شرکت در مصاحبه این دوره را کسب کرده اند، لازم است برای هر رشته گرایش تنها در یک مرحله مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد  که در تهران برگزار می‌شود، شرکت کنند.
داوطلبان باید پس از ثبت‌نام از بخش گزارش وضعیت، رسید ثبت‌نام و پرداخت وجه مصاحبه دکتری تخصصی را دریافت و آن را تا زمان شرکت در جلسه مصاحبه نگهداری کنند.
گفتنی است عدم ثبت‌نام در سامانه به منزله انصراف خواهد بود و زمان و نحوه شرکت داوطلبان در مصاحبه متعاقباً اعلام خواهد شد.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال