با حضور استاندار تهران؛
15/07/1396 - 13:13
افتتاح دهمین نمایشگاه فناوری نانو
دهمین نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو، صبح امروز با حضور استاندار تهران آغاز به کار کرد.
دهمین نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو با حضور محمد حسین مقیمی، استاندار تهران و دکتر سعید سرکار، دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو افتتاح شد. نمایشگاه به مدت ۳ روز در محل نمایشگاه بین المللی تهران به کار خود ادامه می دهد.

1606683296_1_0.gif

طبق برنامه هر ساله تعدادی طرح نوآورانه که در حد ایده بوده و نیاز به سرمایه گذاری برای تجاری هستند در نمایشگاه حضور دارند که امسال 25 طرح نوآورانه در معرض نمایش قرار گرفته اند.
این نمایشگاه امسال میزبان کشورهای خارجی همچون روسیه، کره جنوبی، چین، اکوادور و فیلیپین است. این کشورها محصولات نانویی خود را به نمایش گذاشته اند.
همچنین در این نمایشگاه  100 شرکت داخلی و خارجی در زمینه تولید فناوری نانو حضور دارند که 43 درصد از شرکتها با محصولات جدید و یا برای اولین بار در نمایشگاه حضور دارند. علاوه بر حضور شرکت‌های بین المللی 8  دانشگاه بزرگ داخلی دارای زیرساخت‌های فناوری نانو و 14 آزمایشگاه ارایه دهنده خدمات فناورانه حضور دارند.
دهمین نمایشگاه فناوری نانو از  چهاردهم تا 17 مهرماه 1396 از ساعت 9 صبح تا 17 بعد از ظهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج فارس (44)  دایر است.

ایسوس

نظر شما چیست؟