با حضور استاندار تهران؛
افتتاح دهمین نمایشگاه فناوری نانو
15 مهر 1396
دهمین نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو، صبح امروز با حضور استاندار تهران آغاز به کار کرد. دهمین نمایشگاه و جشنواره فناوری نانو با حضور محمد حسین مقیمی، استاندار تهران و دکتر سعید سرکار، دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو افتتاح شد. نمایشگاه به مدت ۳ روز در محل نمایشگاه بین المللی تهران به کار خود ادامه می دهد.

طبق برنامه هر ساله تعدادی طرح نوآورانه که در حد ایده بوده و نیاز به سرمایه گذاری برای تجاری هستند در نمایشگاه حضور دارند که امسال 25 طرح نوآورانه در معرض نمایش قرار گرفته اند.
این نمایشگاه امسال میزبان کشورهای خارجی همچون روسیه، کره جنوبی، چین، اکوادور و فیلیپین است. این کشورها محصولات نانویی خود را به نمایش گذاشته اند.
همچنین در این نمایشگاه  100 شرکت داخلی و خارجی در زمینه تولید فناوری نانو حضور دارند که 43 درصد از شرکتها با محصولات جدید و یا برای اولین بار در نمایشگاه حضور دارند. علاوه بر حضور شرکت‌های بین المللی 8  دانشگاه بزرگ داخلی دارای زیرساخت‌های فناوری نانو و 14 آزمایشگاه ارایه دهنده خدمات فناورانه حضور دارند.
دهمین نمایشگاه فناوری نانو از  چهاردهم تا 17 مهرماه 1396 از ساعت 9 صبح تا 17 بعد از ظهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج فارس (44)  دایر است.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال