دهمین نمایشگاه فناوری نانو از فردا آغاز به کار می‌کند
13 مهر 1396
دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو از فردا به مدت ۳ روز با هدف ارائه دستاوردهای محققان کشور در نمایشگاه بین المللی تهران دایر می شود.

دهمین نمایشگاه و جشنواره نانو فرصتی برای آشنایی صاحبان صنایع و دانشگاهیان با دستاوردهای جدید این صنعت است. در این نمایشگاه هشت شرکت بین المللی از روسیه و نمایندگانی از کشورهای کره جنوبی، چین، اکوادور، فیلیپین که دارای محصولات نانویی هستند برای آشنایی با فناوری‌های داخلی در این نمایشگاه حضور دارند.
در این نمایشگاه ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی در زمینه تولید فناوری نانو حضور دارند که ۴۳ درصد از شرکتها با محصولات جدید و یا برای اولین بار در نمایشگاه حضور دارند. همچنین علاوه بر حضور شرکت‌های بین المللی ۸ دانشگاه بزرگ داخلی دارای زیرساخت‌های فناوری نانو و ۱۴ آزمایشگاه ارایه دهنده خدمات فناورانه حضور دارند.
در این دوره ۲۵ طرح نوآورانه که در مسیر تجاری سازی قرار دارند، حضور خواهند داشت. در بخش دانش آموزی ۴۰ طرح از دانش آموزان سراسر کشور در نمایشگاه معرفی خواهد شد.
دهمین نمایشگاه فناوری نانو از فردا چهاردهم تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج فارس (۴۴)  دایر می شود.

 

برچسب: