دومین آپدیت جزئی آی‌اواس 10
به‌روزرسانی آی‌او‌اس 10.0.2 منتشر شد + راهنمای نصب
اپل دومین به‌روزرسانی جزئی برای سیستم‌عامل آی‌اواس 10 را امروز منتشر کرد. هم اکنون کاربران آیفون‌ها و آیپدهای واجد شرایط اپل می‌توانند سیستم‌عامل دستگاه خود را به آی‌اواس 10.0.2 به‌روزرسانی کنند.

مدت نه چندان زیادی از انتشار رسمی سیستم‌عامل آی‌اواس 10 اپل نمی‌گذرد. اپل در همان 48 ساعت ابتدایی عرضه این سیستم‌عامل، آپدیت جزئی را برای آن منتشر ساخت. بنابراین تا هم اکنون آی‌اواس 10.0.1 بر روی آیفون‌ها، آیپدها و آیپادهای واجد شرایط اپل نصب بودند. اما امروز اپل دومین به‌روزرسانی جزئی آی‌اواس 10 را منتشر کرد. ظاهرا در این به‌روزرسانی برخی از مشکلات جزئی و باگ‌های موجود رفع شده است. حجم این آپدیت چیزی در حدود 33 مگابایت است. موارد زیر اصلی‌ترین باگ‌ها و مشکلاتی هستند که در آی‌اواس 10.0.2 برطرف شده‌اند:

  • مشکلات و باگ‌های مربوط به عملکرد هدفون به منظور کنترل پخش موسیقی
  • مشکل خارج شدن ناخواسته از بخش عکس‌ها با فعال کردن قابلیت آی‌کلود فوتو لایبریری (iCloud Photo Library)
  • باگی که منجر به غیرفعال شدن برخی از قابلیت‌های خاص بعضی اپلیکیشن‌ها می‌شد

آی‌او‌اس 10.0.2

موارد فوق اصلی‌ترین باگ‌ها و مشکلاتی هستند که در به‌روزرسانی آی‌اواس 10.0.2 برطرف شده‌اند. اگر آیفون یا آیپد شما واجد شرایط آپدیت به آی‌اواس 10 بوده، می‌توانید با مراجعه به مسیر زیر نسبت به دانلود و نصب آی‌اواس 10.0.2 اقدام کنید:

  • وارد بخش "تنظیمات" یا همان "Settings" دستگاه شوید.
  • گزینه "General" را انتخاب کنید.
  • گزینه "Software Update " را انتخاب کنید و آپدیت آی‌اواس 10.0.2 را اعمال نمایید.

اپل امیدوار است که این به‌روزرسانی تمام مشکلات جزئی سیستم‌عامل آی‌اواس 10 را برطرف کند و دیگر نیازی به انتشار آپدیت‌های جزئی برای محصولات این شرکت وجود نداشته باشد.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال