EnGenius ENS620EXT
اکسس‌پوینت ضدآب با قابلیت MU-MIMO ساخته شد
شرکت EnGenius اولین اکسس‌پوینت ضدآب دنیا در رده تجهیزات شبکه AC و با قابلیت MU-MIMO را برای کاربران رده متوسط بازار معرفی کرد.

محصول ENS620EXT یک اکسس‌پوینت داخلی/خارجی  در رده AC1300 و با استاندارد Wave 2 است. این دستگاه از استاندارد ضدآب IP55 سود می‌برد و می‌تواند در اعماق دریاها یا مخازن آبی به خوبی کار کند. تا کنون، روترهای بی‌سیم و اکسس‌پوینت‌های زیادی با قابلیت ضدآب معرفی شدند اما اکسس‌پوینت انجنیوس اولین محصولی است که در رده AC و با جدیدترین فناوری‌های روز دنیای وای‌فای مانند MU-MIMO و Beamforming روانه بازار می‌شود؛ آن‌هم بازار روترها و اکسس‌پوینت‌های سطح متوسط بازار. 

این دستگاه از دو فرکانس ۲.۴ و ۵ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند. روی فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز شاهد سرعت ۴۰۰ مگابیتی و روی فرکانس ۵ گیگاهرتز شاهد سرعت ۸۶۷ مگابیتی هستیم. این دستگاه می‌تواند یک محیطی به مساحت ۳۰۰ مترمربع را تحت پوشش امواج خود قرار دهد. 

اکسس‌پوینت ENS620EXT که در مود بریج هم می‌تواند فعالیت کند، چهار آنتن خارجی ۵ دسی‌بلی دارد و مجهز به دو درگاه اترنت یک گیگابیتی است که یکی از این درگاه‌ها از قابلیت PoE نیز بهره می‌برند. از دیگر قابلیت‌های این محصول می‌توان به پشتیبانی از ۱۶ نام SSID مختلف و اجرای ۸ شبکه SSID روی هر فرکانس اشاره کرد. 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     ثبت اشتراک نسخه آنلاین

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال