تازه‌های شبکه شماره 184
اکسس‌پوینت بیرونی با قابلیت PoE از دی‌لینک
شرکت «دی‌لینک» در ادامه معرفی محصولات خود برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط بازار، از یک اکسس‌پوینت بیرونی با قابلیت PoE پرده‌برداری کرد.

shabake-mag.jpg

DAP-3320 می‌تواند به عنوان یک توسعه‌دهنده در محیط‌های بیرونی مکان‌هایی مانند مدارس، بیمارستان‌، هتل و دفاتر اداری نصب شود و شبکه وای‌فای را تقویت کند. این اکسس‌پوینت از استاندارد 802.11n استفاده می‌کند و حداکثر سرعت ۳۰۰ مگابیتی روی فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز فراهم خواهد کرد. یک آنتن داخلی با قدرت دو دسی‌بل دارد و از یک درگاه شبکه اترنت صدمگابیتی بهره می‌برد. حداکثر از هشت شبکه وای‌فای یا نام SSID پشتیبانی می‌کند و در مدهای مختلفی مانند اکسس‌پوینت، کلاینت بی‌سیم، توسعه‌دهنده وای‌فای و توسعه‌دهنده به همراه اکسس‌پوینت کار می‌کند.

مطلب پیشنهادی

اکسس‌پوینت دیواری فوق‌العاده سریع مناسب بیمارستان‌ها

قابلیت PoE این محصول اجازه می‌دهد دستگاه دیگری بدون نیاز به برق به DAP-3320 وصل شود و هم به شبکه متصل بوده و هم از انرژی تأمین‌شده برای این اکسس‌پوینت تغذیه کند. این مشخصات به‌خوبی نشان می‌دهند دی‌لینک به دنبال ارائه اکسس‌پوینتی سریع و به‌روز نبوده، بلکه بیشتر نیاز بازار را مدنظر قرار داده است و اینکه بتوان وای‌فای را در مکان‌هایی بیرون از ساختمان و فضای باز تقویت و استفاده کرد. قیمت این اکسس‌پوینت ۱۶۰ دلار اعلام شده است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟