تازه‌های شبکه شماره ۱۸۳
اولین اکسس‌پوینت خانگی MU-MIMO لینک‌سیس
لینک‌سیس محصولات قدرتمندی در حوزه شبکه‌های وای‌فای عرضه کرده است که برخی جزو بهترین‌های هر سال هستند. این شرکت هنوز اکسس‌پوینت MU-MIMO را برای کسب‌وکارهای خانگی و کوچک اداری عرضه نکرده بود که در ماه جولای محصول LAPAC2600 رونمایی شد.

این اکسس‌پوینت در رده AC2600 قرار می‌گیرد و روی هر دو فرکانس کاری در مجموع سرعتی ۲.۵۳ گیگابیتی ارائه می‌دهد. این اکسس‌پوینت به MU-MIMO 4×4 مجهز است و از آنتن‌های داخلی و دو درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی بهره می‌برد که در نهایت ۱۶ اکسس‌پوینت می‌توانند به آن متصل شوند و یک شبکه بزرگ وای‌فای راه‌اندازی کنند.

این محصول از فناوری Wave 2 بهره می‌برد و قابلیت +PoE برای تغذیه برق دستگاه‌های متصل به آن است. یکی از درگاه‌های شبکه مجهز به فناوری +PoE و دیگری برای Link Aggregation استفاده می‌شود. روی این اکسس‌پوینت می‌توان ۱۶ شبکه وای‌فای (SSID) تعریف کرد و به شکلی طراحی شده است که بیشتر مناسب استفاده روی دیوارها یا سقف است. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به Beamforming ،WMM، سیستم امنیتی RADIUS، مدیریت پهنای‌باند، WDS و کلاسترینگ اشاره کرد. قیمت این محصول ۵۰۰ دلار اعلام شده است.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز