تازه‌های شبکه شماره ۱۸۳
دوربین بیرون از خانه با فیلم‌برداری Full HD
شرکت دی-لینک در ادامه معرفی محصولات نظارت تصویری خود، دو دوربین جدید بیرون از خانه Full HD به نام DCS-6212L و دوربین مبدل شبکه HD به نام DCS-1201 را معرفی کرد.

DCS-6212L مجهز به دوربینی دو مگاپیکسلی است که می‌تواند تصاویر و فیلم 1080p را با تکنیک فشرده‌سازی H.264 بگیرد که اجازه می‌دهد جزئی‌ترین اشیا و نقاط در رکوردهای تصویری و ویدیویی مشخص باشند. این دوربین برای محیط‌های بیرونی مناسب است و در فضاهای تاریک و نورانی قابل نصب است. در شب، تا فاصله ۳۰۰ پایی را می‌توان در تصاویر ویدیویی با کیفیت مطلوب مشاهده کرد. با فناوری‌هایی که شرکت دی‌-لینک عرضه کرده است، از هر جا می‌توان به این دوربین وصل شد و تصاویر و رکوردها را زنده یا آرشیوشده مشاهده کرد. دوربین DCS-1201 نیز کوچک است که می‌توان آن را به کامپیوتر وصل کرده و محیط اطراف خود یا اتاق را مانیتور کنید. 

دوربین این محصول ۱.۳ مگاپیکسلی و طول لنز فوکوس آن ۲.۸ میلی‌متر است. این دوربین از درگاه‌های ارتباطی اترنت صد مگابیت PoE، کارت حافظه MicroSD/SDHC/SDXC، درگاه دوربین و ورودی/خروجی صدا استفاده می‌کند. 
قیمت دوربین بیرونی ۳۶۰ دلار و قیمت دوربین مبدل شبکه ۵۰۰ دلار اعلام شده است و از هم‌اکنون می‌توان در بازارهای جهانی آن‌ها را تهیه کرد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟