تازه‌های شبکه شماره ۱۸۳
دوربین بیرون از خانه با فیلم‌برداری Full HD
شرکت دی-لینک در ادامه معرفی محصولات نظارت تصویری خود، دو دوربین جدید بیرون از خانه Full HD به نام DCS-6212L و دوربین مبدل شبکه HD به نام DCS-1201 را معرفی کرد.

DCS-6212L مجهز به دوربینی دو مگاپیکسلی است که می‌تواند تصاویر و فیلم 1080p را با تکنیک فشرده‌سازی H.264 بگیرد که اجازه می‌دهد جزئی‌ترین اشیا و نقاط در رکوردهای تصویری و ویدیویی مشخص باشند. این دوربین برای محیط‌های بیرونی مناسب است و در فضاهای تاریک و نورانی قابل نصب است. در شب، تا فاصله ۳۰۰ پایی را می‌توان در تصاویر ویدیویی با کیفیت مطلوب مشاهده کرد. با فناوری‌هایی که شرکت دی‌-لینک عرضه کرده است، از هر جا می‌توان به این دوربین وصل شد و تصاویر و رکوردها را زنده یا آرشیوشده مشاهده کرد. دوربین DCS-1201 نیز کوچک است که می‌توان آن را به کامپیوتر وصل کرده و محیط اطراف خود یا اتاق را مانیتور کنید. 

دوربین این محصول ۱.۳ مگاپیکسلی و طول لنز فوکوس آن ۲.۸ میلی‌متر است. این دوربین از درگاه‌های ارتباطی اترنت صد مگابیت PoE، کارت حافظه MicroSD/SDHC/SDXC، درگاه دوربین و ورودی/خروجی صدا استفاده می‌کند. 
قیمت دوربین بیرونی ۳۶۰ دلار و قیمت دوربین مبدل شبکه ۵۰۰ دلار اعلام شده است و از هم‌اکنون می‌توان در بازارهای جهانی آن‌ها را تهیه کرد.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال