تازه‌های شبکه شماره 182
ذخیره‌سازهای سازمانی جدید Asustor
نسل جدیدی از دستگاه‌های NAS حرفه‌ای و سازمانی برند «Asustor» معرفی شدند که همگی از سیستم‌عامل جدید ADM 3.0 بهره می‌برند و برخی ویژگی‌های آن‌ها به‌روزرسانی شده است. شاخص‌ترین این دستگاه‌ها سه NAS مخصوص استفاده در رک‌ها (rackmount) به نام‌های AS6204RD، AS6204RS و AS6212RD هستند که دو محصول اول چهارکشویی و محصول آخر ۱۲کشویی است.

این شرکت در همین رده دو مدل NAS برجی نیز به نام‌های AS6208T و AS6210T معرفی کرد که اولی هشت‌کشویی و دومی ۱۰ کشویی است. تمام ذخیره‌سازهای جدید از پردازنده‌های چهارهسته‌ای اینتل و حافظه‌های قابل افزایش بهره می‌برند و به رابط‌های ورودی و خروجی جدید مجهز شدند. Asustor همراه با این دستگاه از نسخه سوم و جدید سیستم‌عامل NAS خود به نام ADM 3.0 نیز رونمایی و اعلام کرد تمام این مدل‌های جدید سازمانی به این سیستم‌عامل مجهز شده‌اند.

سیستم‌عامل جدید از تصاویر 4K پشتیبانی می‌کند و تنظیمات و قابلیت‌های سفارشی‌سازی بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بر حسب سلیقه و نیاز خود بتوانند کاربران را دسته‌بندی کنند. سیستم اعلان‌ها و سیستم مدیریت ابزارها نیز به‌روزرسانی شده‌اند و چندین ویجت جدید دسکتاپ همراه با نصب NAS روی سیستم دسکتاپ قرار خواهند گرفت. همچنین، دو فناوری پشتیبان‌گیری MyArchive و مرکز نظارتی Surveillance Center نیز به نسخه‌های جدید ارتقا یافتند. MyArchive فناوری اختصاصی این شرکت برای مدیریت اطلاعات ذخیره شده است که در نسخه جدید چندین فرمت دیگر را پشتیبانی می‌کند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.
برچسب: 

ایسوس

نظر شما چیست؟