ذخیره‌سازهای جدید ASUSTOR  با پردازنده سلرون
شرکت ASUSTOR در زمینه معرفی محصولات ذخیره‌سازی بسیار فعال است و هر ماه چند سری از محصولات خود را گسترش می‌دهد و مدل‌های NAS جدیدی معرفی می‌کند. تازه‌ترین محصولات معرفی شده این شرکت، ذخیره‌سازهای هشت و ده کشویی با پردازنده اینتل سلرون هستند.

 مدل‌های AS5008T و AS5010T از پردازنده دوهسته‌ای Intel J1800 Celeron با سرعت 2.41 گیگاهرتز و یک گیگابایت حافظه رم DDR3 بهره می‌برند، ولی مدل‌های AS5108T و  AS5110 به پردازنده چهارهسته‌ای Intel J1900 Celeron با سرعت 2 گیگاهرتز و دو گیگابایت حافظه رم DDR3 مجهز هستند. شرکت ASUSTOR با این تنوع سخت‌افزاری سعی دارد برای هر نوع مشتری یک مدل ایده‌آل معرفی کند تا از نظر عواملی مانند قدرت پردازشی و هزینه بتوانند انتخاب مناسبی داشته باشند.

برای مثال، میزان حافظه رم روی این مدل‌های NAS تا 8 گیگابایت قابل افزایش است. همه مدل‌ها از درگاه‌های ارتباطی یکسان شامل سه درگاه USB 3.0، دو درگاه USB 2.0، دو درگاه eSATA، چهار درگاه شبکه گیگابیتی، یک درگاه HDMI 1.4a و یک درگاه S/PDIF استفاده می‌کنند. می‌توان از هارددیسک‌های ساتا 3.5 و 2.5 اینچی یا درایوهای SSD استفاده و با JBOD یا رید 0، 1، 5 ، 6 و 10 پیکربندی کرد.

روی تمام مدل‌های جدید که از سری 5 محصولات شرکت ASUSTOR هستند، سیستم‌عامل ADM 2.3 NAS نصب و اجرا شده است که از ویژگی‌هایی مانند SMB 2.0، فناوری اختصاصی ذخیره‌سازی MyArchive برای استفاده از هارددیسک‌ها به‌عنوان ذخیره‌ساز راه دور و برنامه‌های موبایل مدیریت فضاهای کلاودی مانند دراپ‌باکس، گوگل‌درایو و های‌درایو استفاده می‌کند. 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟