معرفی سوئیچ نیمه مدیریتی (Web Smart) آی پی کام مدل S3300-18-PWR-M
S3300-18-PWR-M محصول شرکت IP-COM مجهز به 16 پورت 10/100 مگابیت بر ثانیه و دو پورت کمبو گیگابیتی TP/SFP است که از فناوری PoE پشتیبانی می‌کند. پورت‌های 1 تا 16 سوئیچ فوق از استانداردهای IEEE 802.3af  PoE (15.4W) و IEEE 802.3at   PoE + (30W)  پشتیبانی می‌کنند تا سازمان‌ها بتوانند به راحتی دوربین‌های نظارت تصویری و اکسس‌پوینت‌های بی‌سیم را به آن متصل کنند. توان خروجی PoE این سوئیچ معادل 230W است که  می‌تواند خروجی PoE 230W را ارائه کند که جواب‌گوی نیازهای اغلب سازمان‌ها است. 

سوئیچ نیمه مدیریتی (Web Smart) آی پی کام مدل S3300-18-PWR-M

  • تنها وسیله‌ای که برای بهره‌مندی از این قابلیت ارزشمند به آن نیاز دارید کابل‌ زوج‌بهم تابیده Cat 5 است که اجازه می‌دهد فرآیند انتقال اطلاعات و انرژی از طریق یک کابل واحد انجام شود. در نتیجه برای تامین برق موردنیاز تلفن‌های آی‌پی، اکسس‌پوینت‌ها و دوربین‌های آی‌پی یا سایر دستگاه‌هایی که از فناوری PoE پشتیبانی می‌کنند سوئیچ فوق گزینه ایده‌آلی است. علاوه بر این، با استفاده ازکابل شبکه  Cat5eو فعال کردن حالت گسترشی، این امکان وجود دارد تا مسافت انتقال داده‌ها و انرژی را تا 250 متر افزایش داد. لازم به توضیح است که خروجی PoE پورت‌های سوئیچ فوق در برابر اتصال کوتاه، اضافه بار دستگاه‌های مصرفی، دمای بالا، ولتاژ اضافه و جریان‌های ناگهانی محافظت شده‌اند. همچنین نگرانی خاصی از بابت شوک‌های الکتریکی ناگهانی تا سقف 6KV دستگاه‌های متصل به سوئیچ را تهدید نمی‌کند. همان‌گونه که اشاره شد سوئیچ فوق در گروه سوئیچ‌های مدیریتی یا به عبارت دقیق‌تر نیمه مدیریتی قرار می‌گیرد که با استفاده از یک پنل تحت وب (SNMP) امکان پیکربندی آن وجود دارد. خوشبختانه سوئیچ فوق از فناوری‌های کاربردی همچون QVLAN، تجمیع لینک‌ها، کیفیت خدمات MAC binding و سایر قابلیت‌های موردنیاز کسب‌وکارها پشتیبانی می‌کند که صرفه‌جویی در هزینه‌ها، زمان و انرژی مورد استفاده شبکه را به همراه دارد. از ویژگی‌های کلیدی سوئیچ فوق به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:
  • 16 پورت 10/100Base-TX RJ45 از فناوری PoE پشتیبانی می‌کنند و اجازه می‌دهند سوئیچ فوق در مجموع توان خروجی 370 وات را ارائه کند و هر پورت منفرد نیز حداکثر خروجی 40 وات را ارائه کند. 
  •  قابلیت‌های کارآمد در زمینه مدیریت پورت‌ها همچون port mirroring، محدودسازی پورت، trunk و نمونه‌های مشابه فرآیند نظارت و مدیریت بر شبکه‌ها را به ساده‌ترین شکل امکان‌پذیر کرده‌اند.  
  •  پشتیبانی از رابط مدیریتی وب‌محور (SNMP)، قابلیت‌های کارآمد در زمینه مدیریت و نگه‌داری از شبکه، پشتیبانی از IEEE 802.3Q Tag VLAN 

سوئیچ نیمه مدیریتی (Web Smart) آی پی کام مدل S3300-18-PWR-M با گارانتی شرکت آونگ در بازار ایران موجود است. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.
برچسب: 

ایسوس

نظر شما چیست؟