03/04/1399 - 00:40
اکسس‌پوینت outdoor CPE3 آی‌پی‌کام ایده‌آل برای شرکت‌ها و سازمان‌ها
یکی دیگر از اکسس‌پوینت‌های قدرتمند و کارآمد شرکت آی‌پی‌کام مدل CPE3 است. یک اکسس‌پوینت قابل استفاده در فضای بیرونی که از فرکانس کاری 2.4 گیگاهرتز پشتیبانی کرده و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد راهکارهای مبتنی بر WISP CPE را با هدف ارسال سیگنال‌های بی‌سیم به مسافت‌های طولانی پیاده‌سازی کنند. در نتیجه اکسس‌پوینت فوق ابزاری کارآمد برای استفاده در کناز تجهیزات نظارت تصویری است

اکسس‌پوینت فوق مجهز به آنتن‌های جهت‌داری است که توان 8 دی‌سی‌بل دارند. در حالی که توان این اکسس‌پوینت‌ در مقایسه با مدل CPE9 کمتر است، اما هنوز هم می‌تواند به نیازهای کسب‌وکارهایی که به دنبال یک ارتباط بی‌سیم مطمئن و پایدار هستند پاسخ دهد. اکسس‌پوینت CPE3 به فناوری auto- bridge تجهیز شده تا دو دستگاه CPE بتوانند به شکل خودکار به یکدیگر متصل شده و راه‌اندازی به شکل ساده‌تری انجام شود.

auto- bridge دو دستگاه اکسس‌پوینت CPE3

auto- bridge را نباید یک فناوری ساده توصیف کرد، به دلیل این‌که به دو دستگاه CPE که در نزدیکی یکدیگر روشن می‌شوند اجازه می‌دهد به شکل خودکار به یکدیگر متصل شوند، در نتیجه کار سرپرستان شبکه را به میزان قابل توجهی ساده‌تر می‌کنند.

آنتن‌های جهت‌دار با توان 8 دی‌سی‌بل

‌همان‌گونه که اشاره شد، اکسس‌پوینت فوق مجهز به آنتن‌هایی با توان 8 دی‌سی‌بل است تا سیگنال‌های بی‌سیم با ضریب اطمینان بیشتری به سمت دستگاه‌های هدف ارسال شوند.

سایر ویژگی‌های کاربردی

‌از ویژگی‌های شاخص این اکسس‌پوینت قدرتمند می‌توان به امکان برقراری ارتباط به شکل بی‌سیم با WISP Station/hotspot با هدف به‌اشتراک‌گذاری اینترنت، شبکه بی‌سیم داخلی ، قابلیت کارکرد تعاملی به این صورت که یک دستگاه به عنوان اکسس‌پوینت و دیگری به عنوان ایستگاه به ایفای نقش بپردازند تا اتصال از راه دور برای انتقال اطلاعات و داده‌های تجهیزات نظارت تصویری با سهولت بیشتری انجام شود، چراغ‌های ال‌ای‌‌دی که قدرت سیگنال‌های بی‌سیمی که اکسس‌پوینت از سایر دستگاه‌ها دریافت می‌کنند را نشان داده و اجازه می‌دهند بهترین مکان برای راه‌اندازی دستگاه را انتخاب کنید، پشتیبانی از استاندارد ضدآب IP65 که نشان می‌دهد اکسس‌پوینت بدون مشکل در شرایط جوی مختلف قابل استفاده است، راه‌اندازی و مدیریت مرکزی توسط پنل کنترل‌کننده PC-CPE اشاره کرد.

ویژگی‌های فنی

از جمله ویژگی‌های فنی این اکسس‌پوینت می‌توان به پشتیبانی از فرکانس 2.4 گیگاهرتز، استاندارد 802.11n و حداکثر سرعت 300 مگابیت بر ثانیه، قابلیت کار در حالت‌های Access Point، Station و WISP، قابلیت استفاده تا فاصله حداکثر 30 متری به لطف PoE Injector،  قابلیت نصب روی دیوار با پایه، آنتن‌هایی با توان 8 دی‌سی‌بل، کلید ریست، میزان مصرف برق 2.6 وات، مقاومت در برابر شوک الکتریکی 6000V، پشتیبانی از Passive PoE، میزان دقت دریافت‌کننده برابر با MCS0: -92dbm و MCS7:-72dbm و.... اشاره کرد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.
برچسب: 

ایسوس

نظر شما چیست؟