Amped RTA2600 ATHENA
ورود رسمی Amped به بازار روترهای MU-MIMO
شرکت Amped Wireless در نمایشگاه CES 2015 یک روتر پرسرعت در رده AC2600 به نمایش گذاشت که مهم‌ترین قابلیت آن پشتیبانی از قابلیت MU-MIMO بود. اکنون، این روتر با نام RTA2600 ATHENA به تولید انبوه رسیده و وارد بازار شده است تا علاقه‌مندان و مشتریان این شرکت نیز بتوانند نخستين تجربه استفاده از یک روتر پرسرعت وای‌فای MU-MIMO را داشته باشند.

1606683296_1_0.gif

 این روتر MIMO 4×4 از سرعت حداکثری 800 مگابیت روی فرکانس 2.4 گیگاهرتز با پهنای‌ باند 40 مگاهرتز و سرعت 1733 مگابیت روی فرکانس 5 گیگاهرتز با پهنای ‌باند 80 مگاهرتز پشتیبانی می‌کند. برای این روتر یک پردازنده کوالکام دو هسته‌ای با سرعت 1.4 گیگاهرتز به‌صورت SoC استفاده شده و از 512 مگابایت حافظه رم DDR3 و 128 مگابایت حافظه فلش بهره می‌برد.

چهار آنتن خارجی این محصول قدرت 5dBi دارند و دوبانده هستند. یعنی، روی هر فرکانس کاری هر چهار آنتن فعال و هر یک می‌توانند هم‌زمان چهار کانال ارتباطی با دستگاه‌های دیگر برای استریم اطلاعات داشته باشند و در مجموع 16 لینک ارتباط هم‌زمان فعال باشد. همانند دیگر روترهای این رده، یک درگاه WAN و چهار درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی دارد و دو درگاه USB 2.0 و USB 3.0 برای ذخیره‌سازی اطلاعات یا اشتراک‌گذاری چاپ‌گر تعبیه شده است.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟