روتری پرسرعت برای تکرار موفقیت‌ها در رده AC1750
شرکت نت‌گیر بعد از محصول بسیار موفق R6300 در رده AC1750، اکنون یک روتر هوشمند پرسرعت دیگر در همین رده اما با مشخصات و شکل ظاهری متفاوت معرفی کرد. R6400 بیش‌تر شبیه محصول R7000 Nighthawk است، با این تفاوت که فقط سه آنتن خارجی دارد و در رده AC1900 نیست.

این روتر از پردازنده برودکام BCM4708 بهره می‌برد، در حالی که مدل R7000 مبتنی بر پردازنده پرقدرت برودکام BCM4709 است. میزان حافظه رم (256 مگابایت) و حافظه فلش (128 مگابایت) هر دو دستگاه برابر است.
نت‌گیر می‌گوید برای بهبود قدرت انتقال اطلاعات و قابلیت تقویت‌کنندگی وای‌فای آن روی آنتن‌های خارجی و دیگر بخش‌ها کار کرده و آن‌ها را بهبود داده است، به طوری که روتر R6400 در مقایسه با R6300 تا 80 درصد محدود پوشش‌دهی بیش‌تری دارد. همچنین، از فناوری‌های جدید بهبوددهنده وای‌فای مانند +Beamforming نیز روی این روتر استفاده شده است. درگاه‌های ارتباطی این محصول، یک درگاه WAN گیگابیتی، چهار درگاه شبکه اترنت گیگابیتی و درگاه‌های USB 2.0 و USB 3.0 (هر کدام دو درگاه) برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات و چاپ‌گر است. برای پشتیبان‌گیری از نرم‌افزارهای ReadySHARE Vault و Apple Time Machine استفاده می‌کند و قیمت اعلام شده آن 150 دلار است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟