D-Link DNR-312L
قفسه‌ای برای نگه‌داری ویدیو
شرکت دی‌لینک نمونه جدیدی از دستگاه‌های رکورد ویدیو را از روی دوربین‌های نظارتی یا NVR معرفی کرد. مدل جدید DNR-312L نام دارد و از فناوری کلاود mydlink و درگاه‌های HDMI بهره می‌گیرد.

حداکثر 9 دوربین نظارتی با قابلیت تصویربرداری اچ‌دی می‌توانند هم‌زمان به این NVR متصل شوند و تصاویر خود را روی دستگاه ذخیره کنند. از طریق درگاه جدید HDMI نیز می‌توان تصاویر و ویدیوها را روی یک صفحه ‌نمایش اچ‌دی مشاهده کرد. یک هارددیسک داخلی 3.5 اینچی ساتا درون دستگاه جای‌گذاری می‌شود و حداکثر از 6 ترابایت فضای ذخیره‌سازی روی این هارددیسک پشتیبانی خواهد شد. یک درگاه شبکه اترنت گیگابیتی، یک درگاه HDMI، دو درگاه USB 2.0 و جک‌های ورودی/ خروجی صدا امکانات ارتباطی DNR-312L هستند.

می‌توان از درگاه‌های یواس‌بی برای اتصال ماوس/ صفحه ‌کلید یا UPS استفاده کرد. همچنین، برای افزایش فضای ذخیره‌سازی می‌توان از هارددیسک‌های خارجی بهره گرفت. با فناوری mydlink، با استفاده از برنامه موبایل View-NVR و از راه دور می‌توان ویدیوها و تصاویر ذخیره روی دستگاه را مشاهده کرد. این فناوری امکان مدیریت و کنترل دستگاه با اسمارت‌فون را نیز امکان‌پذیر می‌کند. سیستم‌عامل DNR-312L لینوکس است و از نظر سخت‌افزاری به یک گیگابایت حافظه رم و 128 مگابایت حافظه فلش مجهز است. برای خرید این دستگاه باید 350 دلار پرداخت کنید. 

برچسب: