اكسس‌پوینت‌هایی برای میانه بازار
شركت نت‌گیر نمونه‌های جدیدی از اكسس‌پوینت، NAS و فایروال خود را معرفی كرد. در میان این نورسیده‌ها، دو اكسس‌پوینت مجهز به پردازنده‌های پرقدرت برای میانه بازار خودنمایی می‌كنند.

شركت نت‌گیر نمونه‌های جدیدی از اكسس‌پوینت، NAS و فایروال خود را معرفی كرد. در میان این نورسیده‌ها، دو اكسس‌پوینت مجهز به پردازنده‌های پرقدرت برای میانه بازار خودنمایی می‌كنند.

WND930 یك اكسس‌پوینت دو بانده پرقدرت مبتنی بر استاندارد 802.11n است که مصارف بیرون از خانه و فضای باز دارد. این محصول در رده N600 است، یعنی حداكثر سرعت آن به 600 مگابیت در ثانیه می‌رسد، اما از چهار آنتن خارجی قابل جدا شدن و تنظیم در جهت‌های مختلف بهره می‌گیرد كه می‌توانند قدرت سیگنال‌دهی شبكه و محدود پوشش‌دهی را تضمین كنند. قدرت این آنتن‌ها در جهت مستقیم 8dBi است و از دو فركانس 2.4 و 5 گیگاهرتز استفاده می‌كنند. WND930 می‌تواند در محیط نمناك، غبارآلود و مرطوب به خوبی كار كند. 

حتی در محیط‌های بسته دارای بخار آب (مانند استخرها و سالن‌های سونا/ جکوزی) عملكرد خوبی نشان می‌دهد. این ویژگی‌ها بر مصارف صنعتی آن تأكید می‌كنند. مصرف انرژی 500 میلی‌وات، دو درگاه شبكه اترنت یك گیگابیت و پشتیبانی از +PoE از دیگر مشخصات این اكسس‌پوینت 1200 دلاری هستند. نت‌گیر برای مصارف خانگی و درون اتاقی اكسس‌پوینت WAC120 را نیز معرفی كرده كه مبتنی بر استاندارد 802.11ac و در رده AC1200 است. این محصول یك درگاه شبكه اترنت یك گیگابیت دارد و از قابلیت WDS برای تقویت‌كنندگی و بریج شبكه‌های بی‌سیم برخوردار است. از شبكه‌های میهمان یا شبكه‌های مجازی پشتیبانی نمی‌كند و قیمت اعلام شده برای آن 160 دلار است. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟