Amped Wireless REB175P
ورود Amped Wireless به بازار توسعه‌دهنده‌های وای‌فای AC1750
دستگاه‌های توسعه‌دهنده وای‌فای (Range Extender/Bridge) می‌توانند راه‌کار بسیار مناسبی برای گسترش یا تقویت یک شبکه‌ بی‌سیم قدیمی باشند. به همین دلیل، شاهد ورود تعداد زیادی از این دستگاه‌ها با مشخصات مختلف به بازار هستیم. شرکت Amped wireless یک مدل جدید از این دستگاه‌ها را به‌نام REB175P در رده AC1750 روانه بازار کرد.

1606683296_1_0.gif

 این شرکت می‌گوید محصول آن برای کسب‌وکارها از کاربران خانگی مناسب‌تر است و می‌تواند محدوده پوشش‌دهی شبکه‌های وای‌فای را تا حدود 745 متر مربع افزایش دهد.

این محصول که برای نخستین بار در نمایشگاه CES 2015 رونمایی شد، از حداکثر نرخ تبادل اطلاعات 1300 مگابیت روی فرکانس 5 گیگاهرتز و 450 مگابیت روی فرکانس 4/2 گیگاهرتز بهره می‌برد و قابلیت کار در چند مود مانند توسعه‌دهنده وای‌فای خالی، فایروال توسعه‌دهنده، بریج و  WDS-Bridge را دارد.

می‌تواند حداکثر 30 شبکه وای‌فای (SSID) بسازد که هریک از آن‌ها از یک شناسه شبکه منحصر ‌به‌فرد، تنظیمات امنیتی، سیاست‌های پهنای ‌باند، تنظیمات VLAN، ویژگی‌های لود بالانسینگ یا قوانین فیلترسازی روی نشانی IP و MAC دارند. دو درگاه شبکه اترنت گیگابیتی، یک درگاه USB 2.0 و یک درگاه کنسول امکانات ارتباطی این دستگاه هستند و از سه آنتن پرقدرت به همراه 12 تقویت‌کننده سیگنال در هریک از آنتن‌ها بهره می‌برند. قیمت این دستگاه 280 دلار اعلام شده است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟