Dell PowerEdge C6320
رده جدیدی از سرورهای پاورایج دل معرفی شد
شرکت دل رده جدیدی از سرورهای PowerEdge خود را برای استفاده در ابررایانه‌های HPC معرفی کرد. PowerEdge C6320 در اندازه 2U طراحی شده و از پردازنده‌های Xeon E5 -2600 v3 استفاده می‌کنند که در هر سوکت بیش‌تر از 18 هسته محاسباتی گنجانده شده است و در نتیجه حدود 144 هسته در یک سرور کنار هم کار می‌کنند.

1606683296_1_0.gif

 همچنین، ظرفیت حافظه رم سرورهای جدید به 512 گیگابایت از نوع DDR4 افزایش یافته است و از 72 ترابایت فضای ذخیره‌سازی محلی استفاده می‌کنند. با این سخت‌افزار سرعت و کارایی این نوع سرورها نسبت به مدل‌های قبلی دو برابر افزایش یافته است. همچنین، مصرف انرژی مؤثر این سرور 28 درصد بهبود یافته است. این قدرت به کاربران اجازه می‌دهد کارایی برنامه‌های کاربردی را کاملاً سفارشی‌سازی و به‌طور مؤثر و بهینه‌ای از مصرف انرژی و فضای سنتی مراکز داده استفاده کنند.

سرورهای PowerEdge C6320 با iDRAC8 و Lifecycle Controller نیز مجتمع‌سازی شدند تا سازمان‌های آی‌تی بتوانند به‌طور خودکار دست به مدیریت وظایف و کاهش نیروی انسانی ناظر بر سیستم بزنند. با استفاده از سرورهای جدید، ابررایانه‌های HPC شرکت دل توانایی ارائه توان خروجی 999 گیگافلاپ روی یک سرور را دارند.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.
برچسب: 

ایسوس

نظر شما چیست؟