QNAP NAS TVS-871T
ذخیره‌ساز مجهز به درگاه تاندربولت 2 برای مصارف 4K
شرکت کیونپ از ارائه یک دستگاه به‌نام TVS-871T در آینده‌ای نزدیک خبر داده است که نخستین راه‌کار DAS/NAS/iSCSI SAN مبتنی بر درگاه تاندربولت 2 برای ویرایش ویدیوهای 4K و نمایش شبیه‌سازی‌های حجیم گرافیکی برای سرعت‌های بسیار بالا در جهان محسوب می‌شود.

روی این دستگاه ذخیره‌سازی یک پردازنده چهار هسته‌ای Core i7 اینتل با سرعت 3.4 گیگاهرتز اجرا می‌شود و از دو درگاه اترنت یک گیگابیتی بهره می‌برد که امکان تبدیل شدن به درگاه‌های ده گیگابیتی با استفاده از اسلات‌های توسعه PCIe را دارند. همچنین، درگاه تاندربولت 2 روی این دستگاه اجازه می‌دهد این NAS با استفاده از دستگاه‌های DAS از پهنای ‌باند انتقال اطلاعات بیش‌تری استفاده کند. درگاه‌های USB 3.0 روی این NAS نیز امکان پشتیبان‌گیری سریع روی دستگاه‌های جانبی را فراهم می‌کنند و البته گزینه مناسبی برای نصب چاپ‌گرهای سرور در شبکه هستند.

در حالی که هنوز قیمت این محصول اعلام نشده است، به نظر می‌رسد هشت کشویی باشد و از امکانات بسیار پیش‌رفته‌ای برای مدیریت هارددیسک‌ها سود می‌جوید. برای نمونه، مجهز به شبکه‌های وای‌فای برای برقراری ارتباطات بی‌سیم است و توان خروجی برابر 10 گیگابیت بر ثانیه فراهم می‌کند. کیونپ می‌گوید این محصول می‌تواند دستگاه اصلی و سرور ذخیره‌سازی شما در یک شبکه مالتی‌مدیا برای مصارف 4K باشد و انواع ایستگاه‌های کاری ویرایش عکس به آن متصل شوند. همچنین، به‌طور مستقیم می‌توان تصاویر و ویدیوها را از روی دوربین به روی NAS منتقل کرد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز