توسعه‌دهنده سه‌بانده جدید نت‌گیر با سرعت 2.2 گیگابیت
در حالی که روترهای سه‌بانده به جریان اصلی این صنعت تبدیل می‌شوند، شاهدیم که شرکت‌ها به‌سوی عرضه دستگاه‌های توسعه‌دهنده (اکستندر) سه‌بانده نیز تمایل پیدا کردند.

جدیدترین دستگاه توسعه‌دهنده نت‌گیر به‌نام EX7500 سه‌بانده است و سرعتی 2.2 گیگابیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این دستگاه یک فرکانس 2.4 گیگاهرتز با سرعت 400 مگابیتی و یک فرکانس ۵ گیگاهرتز با سرعت 867 مگابیتی برای تقویت وای‌فای موجود در خانه یا ساختمان دارد و از یک فرکانس اختصاصی ۵ گیگاهرتز دیگر برای ارتباط با روتر بی‌سیم استفاده می‌کند. این محصول در خانواده Nighthawk X4S منتشر و به طور مستقیم به پریز برق دیوار متصل می‌شود. این دستگاه از فناوری Smart Roaming سود می‌برد که به طور خودکار و هوشمند دستگاه‌های کلاینت وای‌فای را به نزدیک‌ترین و بهترین فرکانس‌های رادیویی متصل می‌کند. همچنین، از فناوری اختصاصی FastLane3 نت‌گیر سود می‌برد که امکان اتصال دستگاه‌ها به توسعه‌دهنده با بالاترین پهنای ‌باند موجود در شبکه را میسر می‌کند. EX7500 به فناوری MU-MIMO مجهز است و از اپلیکیشن‌های موبایل برای مدیریت ساده‌تر کارها استفاده می‌کند. نت‌گیر می‌گوید با استفاده از EX7500 می‌توان یک ساختمان چندطبقه را زیر پوشش وای‌فای برد. قیمت این دستگاه در بازار 180 دلار است. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: