معرفی دوربین هوشمند وای‌فای تی‌پی‌لینک با دقت 1080P
10 آذر 1396
شرکت تی‌پی‌لینک آخرین محصول خانواده خانه‌های هوشمند Kasa را به یک دوربین هوشمند اختصاص داد.

 KC12 دوربینی برای دید در شب و نظارت و کنترل بر هر چیزی در خانه‌ است. این دوربین را می‌تواند به‌تنهایی با استفاده از یک اپلیکیشن ساده Kasa مدیریت کرد. این دوربین از دقت تصویر 1080P یا فول اچ‌دی پشتیبانی می‌کند و مجهز به میکروفون و بلندگوی خودکار است. حداکثر سی فریم در ثانیه به ثبت رسانده و از یک زاویه دید 130 درجه‌ای برخوردار است. قدرت دید در شب آن 25 فوت (حدودا 7.6 متر) است و می‌تواند تصاویر و فیلم‌هایی با قدرت تفکیک رنگ بسیار بالا خروجی بدهد. از رمزنگاری ASE با کلیدهای 128 بیتی با پروتکل SSH/TLS سود می‌برد و به هر خریدار یک گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان اهدا می‌شود. این دوربین مجهز به وای‌فای دو بانده (سرعت روی استاندارد 802.11n برابر 150 مگابیت و روی 802.11ac برابر 433 مگابیت) است. به صدا و حرکت حساس است و می‌تواند با تشخیص این‌ها شروع به فعالیت کند. دوربین جدید تی‌پی‌لینک برای کارهای سبک و داخل خانه طراحی شده است و از فرمت ویدیویی H.264 سود می‌برد. تی‌پی‌لینک می‌گوید این دوربین می‌تواند تمام شبانه‌روز مشغول تصویربرداری و فیلم‌برداری از حرکات و فعالیت‌های رخ داده در داخل خانه باشد. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: