آخر هفته با شبکه
معرفی و دانلود بازی موبایلی سایه جنگ
محبوبیت و در دسترس بودن موبایل‌های هوشمند باعث شده است تا استودیوها و ناشران بزرگ همراه با منتشر شدن نسخه کنسولی و اصلی بازی خود، نسخه‌ای متفاوت اما با همان شخصیت‌ها و داستان را برای کاربران سیستم عامل‌های موبایل منتشر کنند. «سرزمین میانه: سایه جنگ» گرچه قرار است آتش جنگ را برای نسخه اصلی گرم کند اما روند جذاب و لذت‌بخشی را هم برای طرفداران ارباب حلقه‌ها فراهم کرده است.

با این‌که همچنان با «تالیون»، قهرمان اصلی این مجموعه بازی می‌کنید اما این بار داستان حلقه قدرت را با سبک «نقش‌آفرینی همزمان» دنبال می‌کنید و شخصیت‌های دنیای تالکین را برای سفر به سرزمین میانه فرا می‌خوانید. در کنار قهرمان اصلی می‌توانید سه نفر دیگر را هم با توانایی‌های متفاوت همراه خود داشته باشید که توسط بازی هدایت می‌شوند. گرچه هدف گرفتن دشمنان و ضربه‌های معمولی توسط هوش مصنوعی و بدون دخالت شما انجام می‌شوند اما هر وقت بخواهید می‌توانید خودتان کنترل نبرد را به دست بگیرید و آرایش تیم‌تان را مشخص کنید. به این ترتیب با انتخاب هر کدام از شخصیت‌ها و تعیین کردن محل قرار گرفتن‌شان در میان نبرد، تاثیر فراوانی در مبارزه تیم‌تان خواهید داشت. افزون بر این گاهی با دشمنانی روبه‌رو خواهید شد که بهتر است قبل از دیگران و با سرعت بیش‌تری از میان برداشته شوند. برای این کار نیز کافی است دشمن مورد نظرتان را انتخاب کنید تا تمام تیم تنها روی آن تمرکز کنند.


خواننده گرامی: برای ادامه مطالعه این مقاله نیاز به عضویت در سایت دارید. اگر عضو سایت هستید اطلاعات کاربری خود را وارد کنید؛ در غیر این‌صورت ثبت نام نمایید، تا به تمامی مقالات دسترسی داشته باشید.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز