ترفند iOS
23/05/1396 - 14:31
4 ترفند جالب در زمینه اعلان‌های صوتی iOS
سیستم عامل iOS امکانات ویژه‌ای را برای تنظیمات اعلان‌های صوتی دستگاه به کاربران خود ارائه می‌دهد. در این مطلب 4 ترفند جالب در این زمینه را آموزش می‌دهیم. با شبکه همراه باشید.

1606683296_1_0.gif

در این مطلب چهار مقاله مجزا را در زمینه تنظیمات اعلان‌های صوتی ‌iOS گردآوری کردیم. روی تیتر دلخواهتان کلیک کنید تا مقاله مورد نظر باز شود.

 

اعلام صوتی نام تماس گیرنده توسط آیفون

دستیار شخصی و هوشمند آیفون در iOS 10 این قابلیت را دارد تا نام افرادی که با شما تماس می‌گیرند را با صدای خود اعلام کند. این ترفند برای برخی افراد بسیار جالب و کاربردی است، اما برای کسانی که تمایل ندارند دیگران از نام افرادی که با آن‌ها تماس می‌گیرند مطلع شوند، چندان ترفند مناسبی نیست.

محدود کردن حداکثر شدت صدای بلندگو در آیفون

اگر بنا به هر دلیل تمایل دارید تا شدت یا قدرت صدای خروجی از بلندگو آیفون یا آیپدتان از یک حد مشخص تجاوز نکند، باید بدانید این عمل به‌عنوان یک ترفند در سیستم‌عامل iOS اپل امکان‌پذیر است.

چگونه صدای سیری در آیفون را از زنانه به مردانه تغییر دهیم

سیری (Siri) دستیار شخصی و هوشمند اپل است که در سیستم‌عامل iOS ارائه می‌شود. اگرچه سیری از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند، اما قادر به پشتیبانی از زبان‌های دیگر و نسبتاً متعددی است. اگر فقط کمی با زبان‌ انگلیسی یا سایر زبان‌های قابل پشتیبانی سیری آشنا باشید، می‌توانید به مجموعه‌ای از قابلیت‌های کم‌نظیر دست پیدا کنید. در این ترفند نحوه تغییر صدای سیری را آموزش خواهیم داد.

تایمر پخش موسیقی و توقف خودکار آن

اگر از این دسته افراد باشید که پیش از خوابیدن به موسیقی گوش می‌دهند، احتمالاً با مشکل پخش موسیقی پس از به خواب رفتن خود دست و پنجه نرم کرده‌اید. مطمئناً بسیار جالب می‌شد اگر می‌توانستیم برای پخش موسیقی تایمر یا شمارش معکوسی تعیین کنیم تا پس از به پایان رسیدن مدت زمان مد نظرمان، پخش موسیقی در دستگاه به‌طور خودکار متوقف شود. این عمل نیز در سیستم‌عامل iOS امکان‌پذیر است.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟