بعد از مشکلات آپدیت جدید ویندوز
وصله تازه مایکروسافت برای حل مشکل آپدیت ویندوز ۱۰ ارائه شد
چند روز پس از این‌که خیلی از کاربران موفق نشدند تا آپدیت جدید مایکروسافت را روی پی‌سی‌های خود نصب کنند؛ مایکروسافت ابزار جدیدی را برای حل این مشکل منتشر کرد.

1606683296_1_0.gif

سخن‌گوی مایکروسافت در یک ایمیل خبری تأیید کرده که این آپدیت سعی در نصب شدن می‌کند و بعد از آن به‌طور پیوسته به عقب برمی‌گردد که در نهایت باعث بروز مشکل در ویندوز می‌شود: «ما متوجه شدیم که آپدیت اخیر ویندوز ۱۰ در قسمت Windows Insider Program روی دستگاه تعداد کمی از کاربران که نسخه قبلی بیلد مایکروسافت را استفاده می‌کردند؛ مشکلاتی به‌وجود آورده است. طبق وظیفه راه‌حلی برای حل این مشکل ارائه کردیم که از طریق این آدرس در دسترس است.»

کاربر با کلیک روی این آدرس به بسته حل مشکل Windows 10 1607 (RS1) Script ارجاع داده می‌شود تا آپدیت اینسایدر را از حالت بلاک خارج کند.

مایکروسافت درباره این‌که چند سیستم با این مشکل مواجه شده‌اند اظهار‌نظری نکرده اما به‌نظر می‌رسد که صدها هزار دستگاه دچار مشکل شده باشند. با این‌که این تعداد چندان زیاد به‌نظر نمی‌رسد اما شامل افراد تأثیرگذاری از کاربران ویندوز ۱۰ می‌شود. 

به گفته مایکروسافت؛ این بسته به‌زودی از طریق آپدیت جدیدی که برای مایکروسافت منتشر می‌شود؛ در دسترس خواهد بود ولی تاریخ این عرضه مشخص نیست.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟