اپل باز هم قید طراحی جدید را زد
 اپل واچ بعدی با باتری بهتر پاییز معرفی می‌شود
چندین ماه است که شایعات زیادی در مورد اپل شنیده و خوانده می‌شود. هر روز عکس‌ها و مطالبی درباره این‌که گوشی بعدی آن‌ها یعنی آی‌فون 7 دارای چه ویژگی‌ها و خصوصیاتی است منتشر می‌شود. در این چند روز هم شایعات دیگری در گوشه و کنار شنیده می‌شود اما این‌بار اسمارت‌فون بعدی اپل نیست که در صدر اخبار قرار گرفته بلکه این‌بار صحبت از اپل واچ است.

اما نوع شایعات پیرامون این محصول نیز با موارد قبلی متفاوت است. این‌بار خبری از به‌روزرسانی‌ نرم‌افزاری یا بندهای جدید با طراحی‌های مدرن نیست؛ بلکه این‌بار قرار است سخت‌افزار تغییر کند. تازه‌ترین خبرها حاکی از آن است که اپل دو مدل جدید اپل واچ را در نیمه دوم سال جاری معرفی می‌کند. به‌گفته اپل اینسایدر و طبق یکی از خبرهای تحلیلگر معروف KGI؛ مینگ چی کوئو؛ یکی از این دو مدل از پردازنده قوی‌تر و بهینه‌شده استفاده می‌کند. هم‌چنین؛ مدل دیگر که به آن اپل واچ 2 گفته می‌شود دارای یک GPS و یک فشارسنج است تا قابلیت‌های مربوط به ویژگی‌های جغرافیایی بهینه‌تر شود.

مطلب پیشنهادی

دست‌ها به صفحه‌نمایش ساعت هوشمند تبدیل می‌شوند

علاوه بر این؛ گفته می‌شود که Apple Watch 2 از باتری استفاده می‌کند که ظرفیت بالاتری دارد و از امکانات اضافه‌تر پشتیبانی می‌کند. اما شاید کسانی‌که اپل واچ دارند خوشحال‌ترین افراد باشند؛ چون طبق اطلاعاتی که در این گزارش منتشر شده؛ طراحی ظاهری ساعت بعدی اپل با مدل قبلی هیچ فرقی نمی‌کند. برای همین صاحبان آن‌ها دچار افسردگی و ناراحتی نمی‌شوند. کوئو معتقد است این ساعت هوشمند که یکی از لوکس‌ترین محصولات رده خود است؛ در سال 2017 نیز از همین طراحی استفاده می‌کند.

با این‌که همیشه با نزدیک شدن به یکی از رویدادهای اپل؛ اخبار زیاد و متنوعی از این شرکت منتشر می‌شود اما طی این مدت «کوئو» ثابت کرده که یک منبع قابل اطمینان است و در اکثر مواقع اخبار او درست از آب در می‌آید. به احتمال زیاد مراسم معرفی اپل واچ بعدی هم‌زمان با انتشار نسحه جدید نرم‌افزار آن یعنی watchOS 3.0 است که طبق برنامه پاییز امسال به بازار عرضه می‌شود.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟