کیس مخصوص بازی CX700 گیگابایت معرفی شد
کیس مخصوص بازی CX700 گیگابایت یک محصول حرفه‌ای است که در بدنه آن از دیود‌های نوری RGB استفاده شده است. حذف محل نصب درایو 5.25 اینچی از بدنه کیس، مهم‌ترین اقدام گیگابایت در کیس جدید خود به شمار می‌رود که به طور حتم با توجه به افزایش حجم بازی‌ها و نرم‌افزارها، نیاز چندانی به درایو نوری وجود ندارد. با این وجود، حذف محفظه نصب درایو نوری می‌تواند نظرات مثبت و منفی متعددی را به ثبت برساند.

حذف درایو نوری فضای لازم برای نصب رادیاتور 360 میلی‌متر در پنل جلوی کیس را فراهم آورده و این یک نکته مثبت برای کاربران حرفه‌ای علاقمند به خنک‌کننده مایع خواهد بود. درب کیس از نوع شفاف و شیشه‌ای است که به این صورت عبارت Xtreme Gaming مجهز به دیود نوری در معرض دید کاربر قرار می گیرد. کیس فول تاور CX700 گیگابایت در پنل جلو از دو فریم نقره‌ای و مشکی برخوردار است. 

مطلب پیشنهادی

خط تولید گوشی ایرانی GLX در آستانه تعطیلی قرار دارد

به منظور بهبود سیستم تهویه، ورودی و خروجی‌های متعددی در پنل جلو، پایین و پشت کیس برای نصب فن 12 سانتی‌متری در نظر گرفته شده است. در بخش شکاف‌های توسعه با هشت شکاف روبروهستیم که در صورت استفاده از کارت گرافیک مجهز به خنک کننده دو اسلاتی، شرایط برای بهره‌مندی از فناوری چند گرافیکی 4-Way SLI و 4-Way CrossFire فراهم می‌شود. با توجه به فول تاور بودن کیس، امکان نصب مادربردهای سایز بزرگ EATX و ATX وجود دارد که فضای مناسبی برای کاربران حرفه‌ای به منظور نصب قطعات حرفه‌ای متعدد فراهم می‌سازد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز