زنده‌سازی خاطرات کودکی
نینتندو کنسول مینی‌کلاسیک قدیمی را با ۳۰ بازی عرضه می‌کند
NES قدیمی نینتندو که در انباری خانه در حال خاک خوردن است با خود خاطرات نوستالژیک زیادی را به همراه دارد. اما خیلی سخت است که بخواهید این وسیله قدیمی را از داخل جعبه آن بیرون بکشید و یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آن دوران یعنی Super Mario Bros 3 را انجام دهید.

اما نینتندو حواسش جمع است؛ آن‌ها می‌دانند که خیلی از کاربران دوست دارند راه‌های ساده‌تری برای لذت بردن از بازی‌های کلاسیک و قدیمی را در اختیار داشته باشند. پس وارد سیستم تفریح و سرگرمی نینتندو شوید: یک NES نسخه کلاسیک که کپی کوچکی از کنسول اصلی است. مدل کوچک یکی از تأثیرگذارترین کنسول‌های بازی ویدیویی خانگی در تمام ادوار تاریخ قرار است با بیشتر از ۳۰ عنوان NES که به‌صورت پیش‌فرض نصب شده عرضه شود. برخی از این عنوان‌‌ها شامل Super Mario Bros؛ The Legend of Zelda؛ Final Fantasy و Metroid است.

البته این مجموعه گزینه‌های جالب توجه دیگری هم دارد که یکی از آن‌ها StarTropics است.

تمام عناوین از پیش بارگذاری شده فقط 59.99 دلار قیمت دارد؛ هم‌چنین در کنار این وسیله یک کابل HDMI؛ یک آداپتر AC و یک کنترلر کلاسیک NES هم دیده می‌شود. نینتندو درباره این میکروکنسول اطلاعات بیشتری منتشر کرده به‌عنوان مثال این‌که آیا می‌توان برای دانلود بازی‌های بیشتر آن‌را به اینترنت وصل کرد یا نه یا این‌که ممکن است نینتندو برنامه‌ای برای ارائه یک نرم‌‌افزار اضافه برای آن داشته باشد.

این سیستم در تاریخ ۱۱ نوامبر سال جاری میلادی در آمریکای شمالی و انگلستان عرضه می‌شود. البته مدلی که در انگلیس عرضه می‌شود از همان آداپتر AC که مخصوص آمریکا است استفاده می‌کند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟