دنیای موبایل شماره ۱۸۱
پُستِ عصبانیت؛ روشی جدید برای رسیدن به آرامش
رانندگی از جمله موقعیت‌هایی است که در آن انسان به‌سادگی کنترل روانی خود را از دست می‌دهد و عصبانی می‌شود. راننده‌ای اتومبیلش را به اتومبیل شما می‌کوبد یا اجازه سبقت به شما نمی‌دهد؛ برای رسیدن به محل کار عجله دارید و ترافیک سنگین است.

shabake-mag.jpg

طبق اعلام NHTSA، سرنام National Highway Transportation Safety Administration، میزان حوادث جاده‌ای مرگبار ناشی از رانندگی‌های پرخطر و عصبانیت راننده‌ها، از سال 2004 تاکنون افزایش زیادی داشته است و اگر تصادفات منجر به جرح یا تصادفات جزئی‌تر را هم درنظر بگیریم، این آمار افزایش می‌یابد. 
 فراگیر شدن رسانه‌های اجتماعی این فرصت را به راننده‌ها داده است تا در چنین موقعیت‌هایی، با ارسال پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های اشتراک‌گذاری، عصبانیت خود را با دیگران به اشتراک گذارند، بلکه آرامشی پیدا کنند! 

مطلب پیشنهادی

ابزاری برای ارسال پیام در مواقع اضطراری

شرکت «Auto Insurance Center» از این فرصت استفاده کرده است تا با تجزیه‌وتحلیل 65535 پست اینستاگرام با هشتگ RoadRage دریابد که چه زمان‌هایی، در چه مکان‌هایی و به چه دلیل، رانندگان آمریکایی در پشت فرمان از کوره در می‌روند. نتایج این بررسی جالب بوده است. بیشترین میزان عصبانیت کاربران در ماه آگوست بوده است و کمترین در ماه می. بیشتر میزان عصبانیت در روز جمعه و کمترین در روز یک‌شنبه. بیشترین میزان عصبانیت ساعت شش بعدازظهر و کمترین چهار و پنج صبح. از بین ایالت‌ها، هاوایی در صدر قرار دارد و از میان شهرها هم لس‌آنجلس از سایر شهرها پیشی گرفته است 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟