معرفی سرورهای E8 و مادربردهای سرور Z170  ایسوس
هرجا بحث از پردازش و محاسبات سنگین و حجیم پیش می‌آید، نام سرورهای قدرتمند به ذهن متبادر می‌شود. شرکت ایسوس در زمینه سرور و مادربوردهای سرور، تجهیزات و قطعات متعددی را تولید کرده است. در مبحث سرور و پردازش‌های حجیم، دو مقوله قدرت پردازش و مصرف بهینه بسیار مورد توجه است که دو کلاس متفاوت را ایجاد می کنند. سرورهای سری E8 و مادربوردهای سرور سری Z10 ایسوس با بهره‌مندی از پردازنده‌های قدرتمند اینتل، برای رسیدن به بالاترین قدرت پردازشی تولید شده‌اند و در حال حاضر در بزرگترین مراکز داده جهان مورد استفاده قرار گرفته‌‌اند.

1606683296_1_0.gif

به منظور بالابردن راندمان، دوام و مصرف بهینه، در آخرین سری سرورهای سری E8 و مادربوردهای سری Z10 ایسوس از بهترین قطعات الکترونیکی استفاده شده و برای خنک‌سازی هم از راهکارهای ابتکاری بهره می‌برند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

طراحی بهینه، جریان هوای مستقیم و بالاترین سطح خنک کنندگی

به منظور بهترین تبادل حرارت سرور با میحط، ایسوس برای سرورهای سری E8 و مادربوردهای سرور سری Z10 طراحی خاص را در نظر داشته که مجموع ابداعات آن در تولید مادربوردهای سرور، بالاترین میزان خنک‌سازی را برای سیستم به ارمغان می‌آورد. برای نمونه، طراحی و جهت قرارگیری موازی حافظه‌ها با هیت‌سینک‌ها و فن‌های پردازنده به گونه‌ای است که جریان هوا به راحتی و با کمترین میزان مقاومت و اتلاف در مدل‌های rack-mounted به همراه دارد.

معرفی سرورهای E8 و مادربردهای سرور Z170  ایسوس

کارایی بالا، ساخته شده بر اساس دوام

سرورها و مادربوردهای مخصوص سرور ایسوس با آخرین استانداردهای پایداری طراحی و تولید می‌شوند. قطعات به کارگرفته در آنها مانند خازن‌های جامد ژاپنی می‌توانند تا 12 هزار ساعت ساعت در دمای 105 درجه سانتی‌گراد به کار خود ادامه دهند. این در حالی است که در دمای 65 درجه طول عمر این قطعات تا 1,2 میلیون ساعت می‌رسد! همچنین به منظور افزایش بهره وری و مدیریت مصرف انرژی، در مادربردهای رده سرور این شرکت هم از فناوری‌هایی چون +DIGI و EPU استفاده  شده است.

توسعه‌پذیر، انعطاف‌پذیر و سازگاری کامل

سرورها و مادربوردهای رده سرور ایسوس به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با جدیدترین راهکارهای ذخیره‌سازی و دستیابی به داده سازگاری دارند. همچنین ایسوس با اضافه کردن کارت PIKEم(Proprietary I/O Kit Expansion) امکان استفاده از آخرین و بالاترین سرعت ذخیره‌سازی با رابط PCI-E 3.0 را در مادربوردهای خود مهیا کرده است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟