این‌فوکوس‌ یک ارزان‌قیمت معرفی کرد؛
CES 2016: کامپیوتر ویندوز 10 که در جیب جا می‌گیرد
امروز در نمایشگاه CES 2016 خبرهای زیادی بود. شرکت این‌فوکوس کامپیوتر قابل حمل خود با نام کانگورو را با اندازه جیبی و سیستم‌عامل ویندوز 10، معرفی کرد. این کامپیوتر با جثه کوچکش از سخت‌افزارهای خوبی بهره‌مند است. نکته جالب، برخورداری این محصول از سیستم‌عامل ویندوز 10 مایکروسافت است.

کامپیوتر قابل حمل کانگورو فقط 14 میلی‌متر قطر دارد و از تراشه مجتمع 14 نانومتری Atom اینتل با پنج هسته پردازشی بهره می‌برد (احتمالا مدل Z8500) که با این وجود، باید انتظار پردازش قابل قبول با مصرف اندک انرژی را از این محصول داشت. 2 گیگابایت حافظه و 32 گیگابایت ذخیره‌ساز از دیگر مشخصات سخت‌افزاری کامپیوتر جیبی کانگورو است.

کانگورو، کامپیوتر جیبی 100 دلاری با ویندوز 10

کانگورو توان ارائه 4 ساعت شارژ مداوم را دارد و با برخورداری از درگاه‌های HDMI و USB، گزینه مناسبی برای دانش‌آموزان، دانشجویان، کاربران خانگی و اداری خواهد بود.‌این‌فوکوس اعلام کرده که کاربران می‌توانند با کانگورو، بازی‌های رایانه‌ای را به راحتی انجام داده و بدون مشکلی به کارهای روزمره خود سروسامان دهند.

کانگورو، کامپیوتر جیبی 100 دلاری با ویندوز 10

99 دلار قیمتی است که این‌فوکوس برای کامپیوتر قابل حمل کانگورو مجهز به ویندوز 10 نسخه 64 بیتی در نظر گرفته تا شمار بیشتری از علاقمندان به سیستم‌های کم‌مصرف و خانگی، امکان استفاده از آن را داشته باشند.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز