این‌فوکوس‌ یک ارزان‌قیمت معرفی کرد؛
CES 2016: کامپیوتر ویندوز 10 که در جیب جا می‌گیرد
امروز در نمایشگاه CES 2016 خبرهای زیادی بود. شرکت این‌فوکوس کامپیوتر قابل حمل خود با نام کانگورو را با اندازه جیبی و سیستم‌عامل ویندوز 10، معرفی کرد. این کامپیوتر با جثه کوچکش از سخت‌افزارهای خوبی بهره‌مند است. نکته جالب، برخورداری این محصول از سیستم‌عامل ویندوز 10 مایکروسافت است.

کامپیوتر قابل حمل کانگورو فقط 14 میلی‌متر قطر دارد و از تراشه مجتمع 14 نانومتری Atom اینتل با پنج هسته پردازشی بهره می‌برد (احتمالا مدل Z8500) که با این وجود، باید انتظار پردازش قابل قبول با مصرف اندک انرژی را از این محصول داشت. 2 گیگابایت حافظه و 32 گیگابایت ذخیره‌ساز از دیگر مشخصات سخت‌افزاری کامپیوتر جیبی کانگورو است.

کانگورو، کامپیوتر جیبی 100 دلاری با ویندوز 10

کانگورو توان ارائه 4 ساعت شارژ مداوم را دارد و با برخورداری از درگاه‌های HDMI و USB، گزینه مناسبی برای دانش‌آموزان، دانشجویان، کاربران خانگی و اداری خواهد بود.‌این‌فوکوس اعلام کرده که کاربران می‌توانند با کانگورو، بازی‌های رایانه‌ای را به راحتی انجام داده و بدون مشکلی به کارهای روزمره خود سروسامان دهند.

کانگورو، کامپیوتر جیبی 100 دلاری با ویندوز 10

99 دلار قیمتی است که این‌فوکوس برای کامپیوتر قابل حمل کانگورو مجهز به ویندوز 10 نسخه 64 بیتی در نظر گرفته تا شمار بیشتری از علاقمندان به سیستم‌های کم‌مصرف و خانگی، امکان استفاده از آن را داشته باشند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟