چگونه از دست پنجره‌های تقاضای بازخورد ویندوز 10 خلاص شویم
مایکروسافت می‌خواهد از میزان رضایت شما از ویندوز 10 مطلع شود. در حقیقت گویا تا مایکروسافت از فیدبک یا بازخورد کاربر اطلاع پیدا نکند دست بردار نیست. در این مقاله راهکاری برای رهایی از این موضوع پیش پای‌تان می‌گذاریم.

ویندوز 10 شرکت مایکروسافت سیستم‌عامل معرکه‌ای‌ست اما هنوز با یک سیستم‌عامل کاملا بی‌نقص فاصله دارد. در واقع ویژگی‌هایی در آن گنجانده شده که برای کاربران مختلف می‌تواند آزاردهنده باشد. اخیرا مشکلی که خیلی از کاربران از آن شکایت می‌کنند، ظاهرشدن وقت و بیوقت Windows Feedback (بازخورد ویندوز) است.

مطلب پیشنهادی

با این 5 ترفند ویندوز 10 خودتان را بسازید
دستکاری ویندوز برای رسیدن به شخصی‌سازی

خیلی خوب است که مایکروسافت به کاربران اهمیت می‌دهد و می‌خواهد مستقیما نظرشان را بداند اما این موضوع بیش از اندازه اتفاق می‌افتد و پنجره بازخورد گاه و بی‌گاه ظاهر می‌شود. به غیر از آن، اگر شما واقعا چیزی برای گفتن داشته باشید می‌توانید هر زمان اپ داخلی Windows Feedback را اجرا کرده و نظرتان را ثبت کنید. در ادامه چگونگی خاموش کردن درخواست‌ خودکار بازخورد را خواهید دید.

روی Start > Settings کلیک کنید تا اپ تنظیمات باز شود و سپس بر روی Privacy کلیک کنید. در صفحه بعدی از پانل دست چپ Feedback & diagnostics را انتخاب کنید.

در بالای پنجره Feedback & diagnostics شما عنوان Feedback frequency (دفعات بازخورد) را مشاهده می‌کنید و در زیر آن منوی کشویی Windows should ask for my feedback را خواهید دید. منوی کشویی به طور پیش‌فرض روی Automatically (به صورت خودکار) تنظیم شده که قطعا آن چیزی نیست که شما می‌خواهید. با باز کردن این منو گزینه‌های بیشتری پیش رو خواهید داشت که مهمترین آن‌ها Never (هرگز) است. آن را انتخاب کنید و اپ را ببندید.

به این ترتیب شما از درخواست بازخورد مایکروسافت خلاص شدید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟