ایده‌ای جدید از سامسونگ
نمایشگری برای کار با کامپیوتر و شارژ بی‌سیم گوشی موبایل
وقتی در حال کار با کامپیوتر هستیم، معمولاً تلفن همراه ما روی میز و در نزدیکی نمایش‌گر کامپیوتر قرار دارد. سامسونگ از این فرصت برای شارژ تلفن همراه استفاده کرده است. این شرکت به‌تازگی نمایش‌گری را معرفی کرده است که قادر به شارژ بی‌سیم ابزارهایی است که از استاندارد Qi پشتیبانی می‌کنند.

 سیوک ـ جی‌آی کیم، مدیر ارشد بخش Visual Display Business شرکت سامسونگ، معتقد است: «فناوری باید پشتیبان سبک زندگی فعال باشد نه این‌که برای آن مزاحمت ایجاد کند. مشتریان ما به‌طور فزاینده برای به دست آوردن اطلاعات و تعامل با دیگران بر ابزارهای همراه تکیه می‌کنند. ما به آن‌ها کمک می‌کنیم تا از ابزارهای همراه خود به‌طور هوشمندانه‌تری استفاده کنند.» 
این نمایش‌گر در دو مدل 27 و 23.6 اینچی طراحی شده است و با استفاده از پورت شارژ بی‌سیم Qi که در پایه آن قرار دارد، امکان شارژ گوشی را فراهم می‌کند. کاربر می‌تواند به‌سادگی تلفن همراه خود را در بخشی از پایه که مشخص شده است قرار دهد تا عمل شارژ به‌طور خودکار انجام شود. کیم می‌گوید: «با افزودن فناوری شارژ بی‌سیم موبایل، این نمایش‌گر بهره‌وری، راحتی و اتصال‌پذیری در خانه و محل کار را به‌طور فوق‌العاده بهبود می‌دهد.»

شرح شکل: گوشی با قرار گرفتن روی پایه این نمایش‌گر به‌طور خودکار شارژ می‌شود.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز