ساعتی 2 میلیون و 700 هزار تومانی
اولین ساعت هوشمند آندرویدی هواوی از iOS هم پشتیبانی می‫کند
هواوی اولین ساعت هوشمند آندرویدی خود را طی مراسمی معرفی کرد. ولی در کنار زیبایی و طراحی ظریف آن، یک نکته بیشتر از هر چیزی نظرها را به خود جلب می‫کند: پشتیبانی و سازگاری با آی‌فون اپل. به غیر از گوگل که پیشتر اعلام کرده بود محصولی با این ویژگی به بازار عرضه خواهد کرد، دستگاه دیگری که چنین مشخصه‫ای داشته باشد در بازار دیده نمی‫شود.

1606683296_1_0.gif

ساعت هوشمند زیبا، شیک و آندرویدی شرکت هواوی برای پیش‫سفارش در سایت آمازون قرار گرفت. مدل استنلس استیل بند چرمی مشکی 349 دلار قمیت دارد و مدل استنلس استیل با روکش طلا و بند استیل با روکش طلا 799 دلار قیمت دارد. این مشخصات بیشتر به ساعت اپل نزدیک می‫باشد تا مدل دیگری، برای همین جالب است ببینیم که از این مدل ساعت هواوی چه استقبالی خواهد شد. از تاریخ 2 سپتامبر یعنی چهارشنبه 11 شهریور، آمازون شروع به تحویل سفارش‌ها می‫کند.

ولی مسئله‫ای که بیشتر جلب‫نظر می‫کند نکته‫ای است که هواوی در صفحه خود اظهار کرده: «ساعت هوشمند هواوی با iOS 8.2 یا نسخه‫های بعد از آن سازگار است (البته با نسخه‫ها و برنامه‫های آندروید هم مطابق انتظار سازگار می‫باشد). قبلا سایت ورج گزارش داده بود که گوگل تصمیم دارد در دستگاه پوشیدنی آندروید خود از اپل آی‌فون هم پشتیبانی کند و حالا هواوی هم همان راه را در پیش گرفته است. در نتیجه فهرستی که در زیر از مشخصات این گوشی مشاهده می‫کنید قاعدتا نادرست است. به همین دلیل سایت‌های مختلف با هر دو شرکت تماس گرفتند تا بتوانند توضیحات بیشتری از آنها بگیرند. 

هواوی در توضیحی که به یکی از سایت‌های معتبر ارائه کرد، فهرست مشخصات فوق را نادرست دانست و اعلام کرد که هفته آینده اطلاعات بیشتری را در اختیار رسانه‫ها قرار می‫دهد. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟