معرفی کتاب:
چت‌بات‌های بهتری بسازید
رشد روزافزون هوش مصنوعی و ادراک‌پذیری این فناوری باعث شده تا هم سازمان‌ها و هم کاربران عادی ترغیب شوند از یک چت‌بات تعاملی و محتوایی با کیفیت و مهم‌تر از آن پاسخ‌گویی سریع به‌جای مکانیزم‌های رایج امروزی استفاده کنند. پس جای تعجب نیست که به شما پیشنهاد کنیم کمی وقت صرف کرده و این کتاب را مطالعه کنید.

نام کتاب:  
Build Better Chatbots
ناشر: Apress
نویسندگان: رشید خان، آنیک داس
 (Rashid Khan, Anik Das)
سال انتشار: 2018
شابک: 978-1-4842-3111-1
تعداد صفحات: 113 صفحه

چت‌بات‌های بهتری بسازید

کتاب «چت‌بات‌های بهتری بسازید» به‌خوبی نکته‌هایی را که برای ساخت چت‌بات‌ها به آن‌ها نیاز دارید، به شکلی کوتاه و روشن مورد بررسی قرار داده است. در فصل اول این کتاب ضمن آن‌که با پلتفرم‌های پیام‌رسان آشنا می‌شوید، با عناصر رابط کاربری چت‌بات‌ها آشنا شده و مشاهده می‌کنید که چگونه باید از این عناصر استفاده کنید. در فصل دوم این کتاب، با ملزومات و پیش‌نیاز‌هایی که برای این منظور احتیاج دارید، همچون نصب Node.JS، ذخیره‌سازی پیام‌ها در بانک اطلاعاتی، نصب MongoDB در سیستم‌عامل‌های ویندوز، لینوکس و مک آشنا می‌شوید و در در فصل سوم این کتاب اصول پایه ساخت بات‌ها را مشاهده خواهید کرد. در فصل چهارم با شیوه ساخت حرفه‌ای چت‌بات‌ها آشنا خواهید شد و همچنین نحوه به‌کارگیری عناصر پیشرفته‌ را مشاهده خواهید کرد. این فصل به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید از پیام‌های چندرسانه‌ای همچون تصاویر، ویدیوها و فایل‌ها در کنار پیام‌های متنی ساده استفاده کنید. فصل پنجم به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید کسب‌وکار خود را با استفاده از چت‌بات‌ها پایه‌گذاری کنید و از اهرم هوش‌مصنوعی برای ارزش بخشیدن به کاربران استفاده کنید. این فصل به شما نشان می‌دهد که چطور یک تحلیل عالی و کارآمد به شما کمک می‌کند تا از فناوری‌های نوین در جهت کسب درآمد استفاده کنید. اما در مقابل اگر از الگوهای تحلیلی اولیه و پایه برای این منظور استفاده کنید ممکن است هیچ‌گاه موفق نشوید درک درستی از آنچه کاربران به دنبال آن هستند به دست آورید. اگر به دنبال آن هستید تا کسب‌وکار خود را به فناوری‌های نوین تجهیز کنید این کتاب ارزشمند را مطالعه کنید


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال