ساعت هوشمند گوگل نو نوار می‌شود
به‌روزرسانی Android Wear به صفحه ساعت جان می‌بخشد
طرفدارن ساعت هوشمند Android Wear این هفته شاهد بروزرسانی‌ خواهند بود که امکان تعامل با صفحه ساعت را ممکن می‌کند. با انجام این به‌روزرسانی شما می‌توانید روی صفحه ساعت ضربه بزنید تا اطلاعات بیشتری نمایش داده شود یا یک اپ را اجرا کنید.

 سه پوسته‌ای که امروز عرضه شد شامل صفحه Bits می‌شود که زمان را در مرکز نمایش می‌دهد و در دور آن چیزهای متفاوتی مثل ایمیل‌های خوانده نشده، قرارهای پیش‌رو و آب و هوا را نشان می‌دهد. از طرف دیگر، پوسته Under Armour اطلاعات سلامت و فیتنس را در بر دارد و به شما امکان می‌دهد تا با ضربه زدن روی صفحه ساعت شمارش قدم‌ها، مقدار کالری سوخته شده و مسافت را ببینید. در آخر، پوسته Together کل صفحه ساعت را به نمایشگری برای اشتراک گذاری نقاشی، خندانک و عکس با عزیزان‌تان تبدیل می‌کند (بله، به نظر به اپل واچ شبیه می‌آید). شما می‌توانید همین حالا پوسته‌های Bits و Under Armour را از Play store دانلود کنید.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال