یک ماوس مخصوص بازی با نورپردازی RGB هوشمند
کولر‌مستر ماوس مخصوص بازی «مسترماوس S» را عرضه می‌کند
در روزهای گذشته شرکت کولرمسترامروز از عرضه ماوس گیمینگ مدل MasterMouse S خبر داد. این محصول، یک ماوس مخصوص بازی با نورپردازی RGB هوشمند است که چهار سطح DPI تا 7200 را ارائه کرده و طراحی ارگونومیک مخصوصی دارد.

ماوس گیمینگ MasterMouse S از یک سنسور نوری PixArt استفاده می‌کند و به کاربر امکان انتخاب از میان چهار سطح DPI از 400 تا 7200 را می‌دهد. مقادیر DPI بدون چرخه درون‌یابی (Interpolation) هستند و از شتاب‌دهی استفاده نمی‌کند. این ویژگی‌ها برای رسیدن به دقت بالا در این ماوس گنجانده شده‌اند. از 6 کلید موجود بر روی این ماوس، ۵ کلید قابل استفاده برای دو عملکرد متفاوت در ترکیب با دکمه‌ Storm TactiX هستند. Storm TactiX عملکردی مشابه کلید Fn بر روی لپتاپ‌ها دارد و نام آن از CM Storm، نام پیشین خط محصولات مخصوص بازی کولرمستر گرفته است.

به لطف پردازنده‌ 32-bit  شرکت آرم و حافظه‌ داخلی 512KB، می‌توانید ماکروها و تنظیمات خود را روی 5 پروفایل برای استفاده روی هر کامپیوتری و بدون نیاز به نرم‌افزار جانبی ذخیره کنید. به این ترتیب تنظیماتتان را بدون محدود بودن به کامپیوتر همه‌جا در دسترس خواهید داشت.

نورپردازی به کار رفته در لبه چرخ ماوس و لبه پشتی، با انتخاب از ۱۶.۷ میلیون رنگ و طیف وسیعی از جلوه‌های نوری برای هر قسمت قابل شخصی‌سازی است. تمام تنظیمات نورپردازی، عملکرد دکمه‌ها، تنظیمات ماکرو، سطح DPI و تنظیمات مختلف سنسور توسط نرم‌افزار کولرمستر قابل شخصی‌سازی هستند. پوشش بیرونی UV مات به کار رفته در این ماوس در برابر فرسایش مقاوم است و اثر انگشتان را به خود نمی‌گیرد. دو کلید اصلی با عمر بیش از ۲۰ میلیون کلیک، از سوییچ‌های Omron استفاده می‌کنند و نقطه‌ اتصال کابل نیز با دوام مناسب برای استفاده‌ گیمینگ طراحی شده است. MasterMouse Lite S نیز با ظاهری مشابه و امکاناتی ساده‌تر به همراه این محصول عرضه می‌شود. این ماوس ۸۶ گرم وزن دارد و دارای نورپردازی LED سفید در دو قسمت است و از سنسور نوری PixArt PAW3509 با سه سطح تا 2000 DPI استفاده می‌کند.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     ثبت اشتراک نسخه آنلاین

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال