آیا شارژدهی باتری دو آیفون جدید اپل ناامیدکننده خواهد بود؟
24/06/1396 - 19:18
آیا ظرفیت باتری آیفون‌های 8 و 8 پلاس کاهش یافته‌ است؟
طبق تازه‌ترین گزارش‌هایی که از سوی @OnLeaks و سایت جی‌اس‌ام‌آرنا منتشر شده، به نظر می‌رسد که اپل ظرفیت باتری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را در مقایسه با نسل قبل کاهش داده است. این موضوع در حالی است که توان شارژدهی باتری آیفون‌های نسل قبل چندان عالی نبود! پس آیا باید انتظار داشته باشیم که شارژدهی باتری آیفون 8 و 8 پلاس ناامیدکننده باشد؟ با سایت شبکه همراه باشید.

اپل در کنفرانس رسمی خود هیچ اشاره‌ای به ظرفیت باتری آیفون‌های جدیدش از قبیل آیفون 8 و آیفون 8 پلاس نکرد. اپل همیشه سعی می‌کند در کنفرانس‌های خود فقط نقاط قوت گجت‌هایش را بیان کند و ظاهرا این استراتژی تا به امروز خوب جواب داده است! حال و بر اساس تازه‌ترین گزارش‌هایی که از سوی @OnLeaks و سایت جی‌اس‌ام‌آرنا منتشر شده، به نظر می‌رسد که ظرفیت باتری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس ر مقایسه با نسل قبل کاهش داده شده است!

آیفون 7 اپل از باتری 1960 میلی آمپر ساعتی بهره می‌برد، اما این ظرفیت در آیفون 8 به 1821 میلی آمپر ساعت کاهش یافته است. بنابراین نه تنها ارتقایی از نظر ظرفیت باتری در آیفون 8 نمی‌بینیم، بلکه به ظاهر شاهد یک پس رفت هم هستیم. همچنین باتری آیفون 7 پلاس اپل 2900 میلی آمپر ساعتی بود که این ظرفیت در آیفون 8 پلاس به 2675 میلی آمپر ساعت کاهش داده شده است!

با وجود این تفاسیر پیش‌بینی می‌کنیم که بهره‌مندی آیفون‌های جدید اپل به تراشه فوق‌ بهینه و قدرتمند A11 Bionic سبب شود که میزان مصرف انرژی دستگاه کاهش یابد و بدین سبب چندان تفاوتی مابین توان شارژدهی باتری آیفون‌های جدید و آیفون‌های نسل پیشین اپل احساس نکنیم. از طرف دیگر پشتیبانی آیفون‌های جدید اپل از قابلیت شارژ بیسیم و سهولت شارژ دوباره دستگاه هم می‌تواند از دیگر دلایلی باشد که به موجب آن اپل تصمیم گرفته ظرفیت باتری دستگاه را کاهش دهد. نظر شما در رابطه با این موضوع و کاهش ظرفیت باتری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس چگونه است؟

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟