ال‌جی اقتدار خود در زمینه تولید نمایشگر را نشان داد
07/04/1396 - 20:47
نمایشگر OLED، انعطاف‌پذیر، شفاف و 77 اینچی ال‌جی معرفی شد
شرکت ال‌جی به طور رسمی از جدیدترین ابرنمایشگر خود با اندازه 77 اینچ رونمایی کرد. این نمایشگر فقط بزرگ نیست، بلکه انعطاف‌پذیر و شفاف بوده و بنا به ادعای ال‌جی اولین نمایشگر OLED، انعطاف‌پذیر، شفاف و 77 اینچی دنیا محسوب می‌شود. با سایت شبکه همراه باشید.

1606683296_1_0.gif

کمپانی ال‌جی علاوه بر فعالیت در زمینه طراحی، تولید و عرضه گوشی‌های هوشمند، در زمینه‌های دیگری مثل تولید لوازم خانگی، دیجیتال و نمایشگر هم فعالیت دارد. این شرکت در زمینه تولید صفحه نمایش‌های بزرگ و مبتنی بر تکنولوژی‌های روز همواره با همتای کره‌ای خود یعنی سامسونگ در حال رقابت است. حال ال‌جی از نمایشگری رونمایی کرد که اقتدار این برند را در زمینه تولید صفحه نمایش‌های غول پیکر تصویر می‌کشد.

صفحه نمایش جدیدی که ال‌جی از آن پرده برداشته یک نمایشگر OLED و 77 اینچی است که انعطاف‌پذیری کامل دارد. همچنین این نمایشگر به طور شفاف طراحی شده و می‌تواند محیط پشت آن را هم مشاهده کرد. نسبت تصویر این صفحه نمایش 16 به 9 در نظر گرفته شده و ارتفاع آن برابر با 170.5 سانتیمتر عنوان شده است.

پنل OLED و 77 اینچی این صفحه نمایش وضوح تصویر 3840 در 2160 پیکسل را ارائه می‌کند. ضریب شفافیت آن برابر با 40 درصد در نظر گرفته شده است. نمایشگر مذکور می‌تواند با شعاع انحنای 870 درجه رول شود. در حال حاضر نباید انتظار داشته باشیم که تلویزیون‌هایی با بهره‌گیری از این نوع نمایشگرها عرضه شوند. این نمونه‌ها فقط نمونه‌های هستند که پیشرفت شرکت‌ها در راستا توسعه نمایشگرهای OLED را به تصویر می‌کشند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟