کاربران روز به روز به نمایشگر بزرگ‌تر علاقمند می‌شوند!
استقبال بیشتر از گلکسی اس 8 پلاس نسبت به اس 8
08 ارديبهشت 1396
طبق تازه‌ترین آمار و اطلاعات ارائه شده، به نظر می‌رسد که استقبال کاربران از نسخه 6.2 اینچی پرچمداران سال 2017 سامسونگ یعنی گوشی هوشمند گلکسی اس 8 پلاس به مراتب بیشتر از نسخه معمولی و مجهز به نمایشگر 5.8 اینچی آن یعنی گوشی گلکسی اس 8 بوده است. با سایت شبکه همره باشید.

به نظر می‌رسد که کاربران از افزایش ابعاد صفحه‌نمایش اسمارت‌فون‌ها همچنان استقبال می‌کنند. سامسونگ با درک این مسئله، امسال پرچمداران خود را به نمایشگرهای 6.2 اینچی و 5.8 اینچی روانه تجهیز کرد. هم اکنون تقریبا عرضه این دو اسمارت‌فون در کره جنوبی و آمریکا به طور گسترده آغاز شده و آمار فروش آن‌ها نشان می‌دهد که استقبال از نسخه 6.2 اینچی پرچمداران سامی بیشتر از نسخه 5.8 اینچی بوده است!

مطلب پیشنهادی

معرفی جالب‌ترین ویژگی‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس
پرچمداران جدید سامی چه ویژگی‌های جالب جدیدی دارند؟

اطلاعات مذکور از سوی شرکتی با عنوان Yuanta Securities Korea Co منتشر شده است. این سازمان پیش‌بینی می‌کند که تا پایان سال 2017 شاهد فروش بیش از 50.4 میلیون نسخه از دو گوشی هوشمند گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس خواهیم بود. در این بین گفته شده که 53.9 درصد از این آمار فروش به گلکسی اس 8 پلاس اختصاص داده می‌شود. نظر شما در مورد این موضوع چگونه است؟ آیا گلکسی اس 8 پلاس 6.2 اینچی را به اس 8 مجهز به نمایشگر 5.8 اینچی ترجیح می‌دهید؟

برچسب: