سورپرایز اچ‌تی‌سی برای 30 اسفند ماه
27/12/1395 - 21:28
تیزر بحث‌برانگیز و جدید اچ‌تی‌سی منتشر شد!
شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی امروز در اکانت رسمی فیسبوک خود یک تیزر تبلیغاتی را منتشر کرد که در آن به عبارت "Spring in Coming" به معنای "بهار در حال فرا رسیدن است" اشاره می‌شود. این شرکت تایوانی اشاره داشته که در روز بیستم مارس مصادف با 30 اسفند ماه، طرفدارانش را غافلگیر می‌کند! با سایت شبکه همراه باشید.

1606683296_1_0.gif

اچ‌تی‌سی تقریبا به تازگی از دو گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی یو اولترا (HTC U Ultra) و اچ‌تی‌سی یو پلی (HTC U Play) رونمایی کرد و اعلام داشت که تمایلی نسبت به فعالیت در زمینه تولید و عرضه اسمارتفون‌های پایین رده ندارد. حال تیزری جدید از سوی این کمپانی در صفحه فیسبوک رسمی آن منتشر شده که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. اچ‌تی‌سی ضمن انتشار این تیزر اشاره داشته که در روز بیستم مارس مصادف با 30 اسفند ماه، طرفداران خود را غافلگیر می‌کند!

با توجه به اینکه اچ‌تی‌سی رسما اعلام کرده که قصد فعالیت در زمینه تولید و عرضه اسمارتفون‌های رده پایین را ندارد، بی‌شک در روز 30 اسفند شاهد معرفی گوشی پایین رده‌ای از سوی این شرکت نخواهیم بود. همچنین احتمال معرفی یک گوشی بالا رده هم با توجه به زمان ناچیزی که از معرفی دو گوشی اچ‌تی‌سی یو اولترا و اچ‌تی‌سی یو پلی گذشته، بعید به نظر می‌رسد.

در سمت مقابل خبرهای پیشین حاکی از آن است که نسخه جدید هدست واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی هم اواخر سال 2017 معرفی می‌شود! بنابراین این موضوعات سبب شده که تیزر اچ‌تی‌سی و اشاره آن به روز 30 اسفند ماه سر و صدای زیادی برپا کند. برخی از افراد عقیده دارند که استفاده از رنگ سبز در تیزر اچ‌تی‌سی می‌تواند نشان دهنده این امر باشد که اچ‌تی‌سی در روز 30 اسفند از نسخه سبز رنگ گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی یو اولترا یا یو پلی رونمایی خواهد کرد!

با این حال مطمئنا رونمایی از یک رنگ جدید گوشی نظیر اچ‌تی‌سی یو پلی یا یو اولتر به هیچ وجه به لحن اچ‌تی‌سی و به کار بردن عبارت "غافلگیر شدن طرفداران" هم‌خوانی ندارد! بی‌شک معرفی رنگ جدید از یک گوشی نمی‌تواند اقدامی غافلگیر کننده محسوب شود. نظر شما در رابطه با تیزر جدید اچ‌تی‌سی چیست؟ به نظر شما این شرکت تایوانی در 30 اسفند از چه محصول غافلگیرکننده‌ای رونمایی می‌کند؟

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟