این رندرها بسیار نزدیک به واقعیت به نظر می‌رسند!
21/12/1395 - 18:46
نگاهی به جالب‌ترین رندرهای آیفون 8 اپل داشته باشید + گالری عکس
به تازگی شاهد انتشار جدیدترین تصاویر رندر شده منتسب به آیفون 8 اپل بودیم. در این رندرها به هیچ وجه نمادهایی از افراط و طراحی غیرواقعی به چشم نمی‌خورد، از اینرو به نظر بسیاری از کارشناسان این رندرهای جدید می‌توانند نزدیک‌ترین تصاویری باشند که طرح نهایی و واقعی آیفون 8 اپل را به تصویر می‌کشند. با سایت شبکه همراه باشید.

1606683296_1_0.gif

اپل امسال دهمین سالگرد معرفی آیفون‌هایش را جشن می‌گیرد و ظاهرا برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای آیفون‌های جدید خود دارد. طبق روالی که طی چند سال اخیر طی شد، آیفون‌های جدید اپل باید آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس نام بگیرد، اما ظاهرا اپل قصد دارد که در این نامگذاری تغییراتی اعمال کند و دهمین نسل از آیفون‌های خود را با لقب آیفون 8 روانه بازار سازد. تاکنون شایعات و خبرهای غیر رسمی زیادی در مورد آیفون 8 اپل منتشر شده است. در برخی از این خبرها اشاره شده که اپل امسال از سه آیفون جدید رونمایی می‌کند که یکی از آن‌ها به پنل شیشه‌ای و طراحی منحصر به فردی مجهز می‌شود.

با وجود تمام این تفاسیر اپل در قبال این موضوع سکوت کامل اختیار کرده است و سعی داشته که در پشت پرده طراحی و ساخت آیفون‌های جدیدش را ادامه دهد. حال آقای بنجامین گسکین (Benjamin Geskin) از اعضای سایت iDropNews با تکیه بر شایعات رو به واقعیتی که برای آیفون 8 اپل منتشر شده است، رندهای بسیار جالبی را طراحی کرده که می‌توان آن‌ها را جالب‌ترین رندرهای آیفون 8 اپل خطاب کرد.

در رندهایی که آقای گسکین منتشر ساخته به هیچ نمادی از طراحی غیرواقعی و به دور از تصور به چشم نمی‌خورد. در این تصاویر آیفون 8 اپ از صفحه نمایشی بدون حاشیه بهره‌مند شده و اسکنر انگشت یا همان تاچ آی‌دی (Touch ID) دستگاه از بخش زیرین نمایشگر حذف شده است. این موضوع سبب شده که مساخت بسیار زیادی از پنل جلویی آیفون توسط نمایشگر آن احاطه شود و طرح مفهومی آیفون 8 از این نظر تا حدی شبیه به گوشی هوشمند ال‌جی جی 6 به نظر برسد.

همانطور که در تصاویر رندر شده مشاهده می‌کنید، آیفون 8 در این طرح مفهومی به دوربین دوگانه مجهز است و با توجه به اینکه در پنل پشتی آن اسکنر انگشت کاربر تعبیه نشده، احتمالا در این طرح صفحه نمایش آیفون قابلیت اسکن اثر انگشت کاربر را ارائه می‌کند. این امر هم با خبرهای غیر رسمی که پیش از این در مورد آیفون 8 منتشر شده بود مطابقت دارد. همچنین اگر دقت کنید متوجه می‌شوید که ظاهرا لبه‌های نمایشگر آیفون 8 در این طرح مفهومی حالتی خمیده دارند. نظر شما در رابطه با این رندرهای جالب و زیبا چیست؟ به نظر شما آیفون 8 اپل تا چه اندازه نزدیک به این طرح مفهومی طراحی می‌شود؟

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟