نگاهی به قابلیت‌های تناسب اندام ساعت هوشمند جدید سامسونگ
چرا ورزش‌کاران باید Gear S3 به دست ببندند؟
ساعت هوشمند Gear S3 در کنار کارایی و ظاهر یک ساعت کلاسیک، امکاناتی متنوعی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا به‌روز باشد. این ساعت مانند یک مربی شخصی تمام فعالیت‌های ورزشی صاحب‌اش را زیر نظر می‌گیرد و به او این امکان را می‌دهد تا در هر لحظه در جریان سوخت‌ و ساز و فعالیت‌های بدنی خود قرار گیرد.

این ساعت با استفاده از سنسورهایش قدم‌ها را هنگام راه رفتن می‌شمارد و با کمک سنسور HRM میزان ضربان قلب را اندازه می‌گیرد. علاوه بر این، با توجه به اطلاعاتی که اپلیکیشن S Health ذخیره می‌کند، صاحب این ساعت در جریان میزان کالری سوزانده‌شده خواهد بود. علاوه بر قدم‌شماری و محاسبه میزان کالری سوزانده‌شده، ساعت Gear S3 می‌تواند تعداد طبقات و افزایش ارتفاع را تشخیص دهد. در ضمن این ساعت هنگامی که فرد در حال دویدن باشد، در بازه‌های زمانی معینی با اعلام وضعیت و تشویق او، سعی در افزایش روحیه‌ برای تمرین بهتر و متمرکزتر دارد.

اگر فرد بیش از ۹۰ دقیقه غیرفعال باشد و حرکت نکند، این ساعت به او اعلام می‌کند که باید از جایش بلند شود و کمی حرکت کند.

ساعت Gear S3 سامسونگ ویجت‌های بسیاری برای ورزش کردن و تناسب اندام دارد. این محصول با استفاده از اطلاعات بدن صاحبش از جمله قد، وزن و چنین اطلاعاتی، میزان کالری سوزانده‌شده هنگام پیاده‌روی، ورزش و فعالیت‌های فیزیکی را با تقریب بسیار خوبی محاسبه می‌کند و از طرفی می‌توان میزان کالری مصرفی در طول روز را نیز به آن اضافه کرد تا به شکل بهتری وضعیت سلامتی و بدن کنترل شود. همچنین با استفاده از ویجت دیگری میزان آب و کافئین روزانه مصرفی خود را در ساعت Gear S3 وارد کنند تا کنترل بیشتری روی وضعیت مصرف کافئین و اتفاقاتی نظیر دی‌هیدارته شدن بدن هنگام ورزش کردن و پس از آن داشته باشند.

این ساعت هوشمند یک بسته کامل سلامتی را در اختیار کاربران می‌گذارد و به آنان اجازه می‌دهد در کنار استفاده از ویژگی‌های یک ساعت کلاسیک و ویژگی‌های یک گوشی هوشمند، یک مربی شخصی نیز در زندگی و روی مچ خود داشته باشند تا به بهترین شکل ممکن وضعیت آنها را بررسی کند.

 

برچسب: